مهدی ترابی: چطور اول فصل و با شکست‌های ما حرفی از مهندسی نتایج نبود!

هافبک پرسپولیس ضمن انتقاد بابت حواشی شکل گرفته از علاقه‌ای برای لژیونر شدن و حضور در لیگ اسپانیا خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی ترابی، هافبک ملی‌پوش و تاثیرگذار سرخپوشان نسبت به برخی شایعات شکل گرفته درباره نتایج این تیم واکنش نشان داد. هافبک گلزن پرسپولیس در گفتگو با تسنیم درباره شرایط فعلی مسابقات لیگ برتر و تعطیلی دوماهه این بازی‌ها گفت: فعلا که چاره‌ای وجود ندارد و این وضعیت در اکثر لیگ‌های دنیا دیده می‌شود. ما هم در این مدت در قرنطینه بودیم و تمرینات را در خانه انجام دادیم تا حداقل از لحاظ بدنی کمتر افت کنیم. متاسفانه این تعطیلی به ضرر تیم ما تمام شد چون روند خوبی داشتیم و می‌توانستیم نتایج خوب‌مان را ادامه دهیم. امیدوارم دوباره همه چیز به شرایط طبیعی برگردد.

پرسپولیس لایق قهرمانی است


ترابی ضمن انتقاد نسبت به اظهارنظر تیم‌های دیگر درباره عدم انتخاب تیم قهرمان در صورت نیمه کاره ماندن رقابت‌ها گفت: ظاهرا برنامه فیفا و AFC این است که بازی‌ها ادامه پیدا کند. تیم ما لایق قهرمانی است و برای رسیدن به این عنوان خیلی زحمت کشیده‌ایم، شرایط جدول هم همه چیز را نشان می‌دهد و اگر این اختلاف امتیاز را نادیده بگیرند و بدون تعیین تیم قهرمان لیگ را تمام کنند، این کار درست نیست.  البته منتظر شروع بازی‌ها هستیم تا قهرمان شویم.

چطور اول فصل و با شکست‌های ما حرفی از مهندسی نتایج نبود


هافبک پرسپولیس درباره بحث مربوط به حمایت‌های پشت پرده از این تیم و نتایج مهندسی برای قهرمانی سرخپوشان نیز اینطور واکنش نشان داده: ما در ابتدای فصل با تغییر سرمربی مواجه شدیم و نتایج خوبی هم نگرفتیم، چرا آنهایی که این بحث را مطرح کردند، آن زمان هیچ حرفی نزدند. تیم ما با تلاش بازیکنان، کالدرون، یحیی گل‌محمدی و دیگر اعضای پرسپولیس نتایج خوبی گرفت و در نهایت به صدر جدول رسید. زمانی که خیلی از تیم‌ها به فکر تعطیلی لیگ بودند ما زحمت می‌کشیدیم و توانستیم در دو بازی آخر هم ۶ امتیاز بگیریم.

امیدوارم حکم کمیته استیناف منصفانه باشد


ترابی درباره احتمال برگزاری دوباره دیدار این تیم مقابل سپاهان و شرایط حکم کمیته استیناف گفت: بعید می‌دانم این بازی تکرار شود. همه‌ چیز در آن بازی مشخص بود و ما تا آخرین لحظه برای بازی صبر کردیم ولی سپاهان به زمین مسابقه نیامد. امیدوارم حکم کمیته استیناف منصفانه باشد.

شرایط جدایی از پرسپولیس؟


هافبک سرخپوشان که در پایان فصل قراردادش به اتمام خواهد رسید درباره شایعات جدایی‌اش از این تیم نیز گفته: من اطلاعی از این پیشنهادها ندارم و مدیر برنامه‌هایم این موضوع را پیگیری می‌کند. تمام تمرکز من روی پرسپولیس است و در پایان فصل با باشگاه صحبت خواهم کرد تا در نهایت یک تصمیم خوب بگیریم که نه من ضرر کنم نه باشگاه پرسپولیس. 

دوست دارم در اسپانیا بازی کنم


مهدی ترابی از علاقه خود به حضور در فوتبال اروپا به این شکل پرده برداری می‌کند و آرزویش را بازی در اسپانیا و لالیگا می‌داند: دوست دارم یک روز بازی در لیگ اسپانیا را تجربه کنم. فعلا که در خدمت پرسپولیس هستم و تمام هدفم این است که با این تیم قهرمان لیگ شوم. الان هم صحبت در مورد آینده درست نیست.

بیشتر بخوانید:

بازیکنان پرسپولیس تهدید کردند؛ تمرین نمی‌کنیم!

جمعه پرسپولیسی ها و برانکو؛ فیفا وارد می‌شود

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال