مهدی: تضمین بدهیم؟ این منطقی نیست !

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید اینکه به باشگاه ها برای شروع دوباره مسابقات تضمین داده شود، منطقی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زمزمه های شروع لیگ برتر باعث شد تا برخی باشگاه ها با روش های مختلف با این تصمیم مخالفت کنند و حتی بعضی از آنها در نامه ای مدعی شدند که آیا مسئولان تصمیم ساز تضمین می دهند که کسی به کرونا مبتلا نشود ! 


پس از تمام حواشی ای که طی یکی دو روز اخیر شاهدش بوده ایم، صبح امروز به صورت رسمی اعلام شد که مسابقات ادامه پیدا خواهد کرد.


پس از انتشار این خبر سهیل مهدی به نکات مهمی در رابطه با شروع مسابقات اشاره کرده و بخشی از حرف هایش هم درمورد این بود که برخی تیم ها تضمین خواسته اند تا بازیکنی کرونا نگیرد.


 مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در این زمینه اینطور پاسخ داده است:« ما نمی توانیم چنین تضمینی بدهیم. ما برگزار کننده مسابقات هستیم و در مورد مسایل پزشکی سه نهاد دیگر یعنی فدراسیون پزشکی ورزشی، کمیته پزشکی فدراسیون و ایفمارک که مرکز پزشکی سازمان لیگ هستند، نظر می دهند.»


او ادامه داد:« این سه نهاد در مورد پروتکل های بهداشتی به ما خیلی کمک کرده اند و آنها نیز نمی توانند تضمین بدهند که شخصی مبتلا نشود. چنین کاری منطقی و عقلانی نیست. از سویی دیگر عدم ابتلا به ویروس به بهداشت فردی هم بستگی زیادی دارد و خوشبختانه تا امروز جامعه ورزش چند مورد محدود به این بیماری مبتلا شدند.»

گفتنی است این موضع از سوی برخی باشگاه ها در شرایطی مطرح شده که بی شک خود آنها نیز نمی توانند در صورت تعطیلی مسابقات تضمینی بدهند که کسی به ویروس کرونا مبتلا نخواهد شد !

بیشتر بخوانید:

احتمال لغو لیگ بیستم وجود دارد؟

رسمی: لیگ برتر آغاز می‌شود

تگ ها


سازمان لیگ برتر سهیل مهدی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال