مهدی‌خانی در نقش بودیمیر یا اوساگوآنا

مهاجم پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم پیوسته امیدوار است روز پایانی را خاطره‌انگیز دنبال کند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌خانی مهاجم اسبق پدیده مشهد که بعد از تجربه حضور در فوتبال کرواسی در نقل و انتقالات زمستانی با توجه به ضعف پرسپولیس در بخش تهاجمی به این تیم پیوست، نتوانست عملکرد امیدوارکننده ای از خود به جا بگذارد و تا اینجای فصل بدون گل زده کار را دنبال می‌کند.

مهدی‌خانی امیدوار است در تنها فرصت باقیمانده و در جدال با پیکان بتواند با دستیابی به شانس حضور در ترکیب، در نهایت خاطره‌ای خوش از خود به جا بگذارد. 

دو فصل قبل‌تر ماریو بودیمیر مهاجمی که از کرواسی و برای خط حمله پرسپولیس توسط برانکو به ایران آمده بود چنین وضعیتی را دنبال می‌کرد. او البته در هفته پایانی و برابر پارس جنوبی جم با گل خود زمینه‌ساز قهرمانی پرسپولیس اتفاقا مقابل تیمی که هدایت آن برعهده مهدی تارتار بود، شد.

باید دید مهدی‌خانی نیز قادر خواهد بود چنین وضعیتی را برای خود شکل دهد یا سرنوشت او نیز همانند کریستین اوساگوآنا و بدون موفقیت فردی در این تیم خاتمه خواهد یافت. مهدی‌خانی در دوره حضورش در پدیده مشهد یکی از مهاجمان موفق و با آینده این تیم محسوب می‌شد که به واسطه آن راهی فوتبال اروپا و تیم واراژدین کرواسی شده بود.

تگ ها


پرسپولیس تهران محمدمهدی مهدی خانی