مهدی‌خانی: دلیل کنار گذاشتنم انضباطی نبود

محمدمهدی مهدی‌خانی، بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو گفت: از تیم کنار گذاشته شدم، اما دلیل آن انضباطی نبوده و من بازیکن با حاشیه‌ای نیستم....

به گزارش مدال، محمدمهدی مهدی‌خانی در خصوص اینکه گفته می‌شود از تیم فوتبال شهر خودرو مشهد به دلایل انضباطی کنار گذاشته شده، اظهار داشت: بله من کنار گذاشته شدم، اما دلیل آن انضباطی نبوده است.

وی در مورد اینکه دلیل اصلی کنار گذاشته شدنش از تیم چه بوده، گفت: باشگاه به من پیشنهاد ۳ ساله برای تمدید قرارداد داد، اما من آن را رد کردم و بعد از آن خودشان خواستند که دیگر به تمرینات نروم. حتی من با لباس شخصی و با دایی خود به تمرین رفتم و با گل‌محمدی و اعضای تیم هم صحبت کردم، اما اجازه تمرین با تیم را نداشتم. وقتی با آقای گل‌محمدی صحبت کردم آن روز گفت تو را نمی‌خواهم و تو در اختیار باشگاهی. البته سرآسیابی که خودش من را به این تیم آورده گفت جلسه‌ای برای تو برگزار می‌کنیم.

بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو تصریح کرد: من بازیکن با حاشیه‌ای نیستم و مشکلی هم نبوده است. من همیشه به تمام اعضای باشگاه و تیم احترام گذاشته و می‌گذارم. من یک ماهی در تمرینات نبودم و خواهش می‌کنم از مسئولان باشگاه کاری کنند تا من بتوانم بروم و به زندگی ورزشی خود ادامه دهم.

بیشتر بخوانید:

مهدی‌خانی سرخپوش می‌شود؟

 

تگ ها


مهدی مهدی خانی پدیده شهرخودرو یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال