مهدی دادرس: بین دو قانون گیر کرده ایم/ به نظر می رسد برخی قصد رو کم کنی دارند

عضو کمیته استیناف معتقد است که برای اعمال قانون بازنشستگی در فدراسیون فوتبال باید چند ماهی صبر کرد ......

عضو کمیته استیناف معتقد است که برای اعمال قانون بازنشستگی در فدراسیون فوتبال باید چند ماهی صبر کرد.

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی دادرس عضو کمیته استیناف و مدیرعامل سابق تیم های پیکان و سایپا در گفت و گویی درباره بحث بازنشستگی مهدی تاج عنوان کرد: ما بین دو قانون گیر کرده ایم؛ از طرفی قانون تصویب شده توسط مجلس لازم الاجراست و از سوی دیگر هم فوتبال زیرمجموعه فیفا است که شرایط خاص خود را دارد. البته ما باید منافع کشور را در نظر بگیریم و به دنبال راهکاری مناسب باشیم. حتی می توانیم برای چند ماه این قضیه را به تعویق بیندازیم هرچند که در حال حاضر سازمان بازرسی هم وارد ماجرا شده اما اگر قرار بر دخالت دولت و شخص سومی در بحث فدراسیون فوتبال باشد، نهادهای نظارتی جهاتی هم ورود می کنند چرا که آنها هم قوانین خاص خود را دارند و اگر قرار بر دخالت باشد با آن برخورد می کنند. 
وی در ادامه صحبت هایش بیان کرد: در این میان به نظر می رسد برخی با این قانون قصد رو کم کنی دارند! و ظاهرا قانونی در این قضیه حاکم نیست. 
دادرس در پاسخ به این سوال که به هرحال جوانان باید وارد کار شوند و این قانون برای تمامی نهادهای کشور است گفت: به هرحال جوانان باید وارد شوند اما نباید باتجربه ها را خیلی راحت رد کرد. فوتبال تابع قوانین جهانی است و کنار گذاشتن افراد راه حل مخصوص به خود را دارد؛ می شود با برگزاری مجمع فوق العاده این کار را انجام داد اما در حال حاضر شاهد هستیم که برخی از بازنشستگان که ۱۵ سال هم از بانشستگی شان گذشته مشغول به کار هستند.
وی به سوالی مبنی بر اینکه چرا سال گذشته ۴۲ نفر به همین قانون بازنشستگی کنار گذاشته شدند اما حالا یکسری افراد مقاوت می کنند اینگونه پاسخ داد: در آن زمان هم کم لطفی هایی اتفاق افتاد که من به آن اعتراض کردم. کسانی که رفتند کارمندان عادی بودند برای همین صدای کسی درنیامد اما حالا شرایط خیلی خاص است؛ شاید لازم باشد برای مدت چندماه هم که شده صبر کرد. می شود ۳ ماه منتظر ماند تا جام ملت ها به پایان برسد و بعد از آن مجمع بگذارند چرا که به هرحال فیفا روی فدراسیون فوتبال حساس است و به نظر من در نهایت باید کمی صبر کرد.

تگ ها


فوتبال