مهدی رحمتی در آستانه سرمربیگری تراکتور

سیدمهدی رحمتی در آستانه سرمربیگری تراکتور در لیگ برتر قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست دو بر یک تیم تراکتور در هفته چهارم لیگ برتر مقابل پیکان و جدایی فیروز کریمی از این تیم، مسئولان باشگاه تبریزی در صدد انتخاب جایگزین این مربی باتجربه هستند.


از این رو تراکتوری ها شب گذشته به طور رسمی با جواد نکونام برای قبول هدایت این تیم مذاکره کردند اما این مربی چندان تمایلی به سرمربیگری سرخ‌پوشان نداشته است. نکونام که گزینه اصلی فولاد برای جایگزینی عبدالله ویسی نیز هست در جلسه دیشب به مسئولان تراکتور اعلام کرده که باید روی پیشنهادشان فکر کند و بعد تصمیم بگیرد.


از این رو او تاکنون جواب مشخصی به تراکتوری ها نداده تا اینطور به نظر برسد که موضوع سرمربیگری اش در این تیم منتفی شده است. 


با کنار رفتن نکونام از جمع گزینه های مربیگری تراکتور حالا گزینه اصلی مدیران باشگاه تبریزی برای سرمربیگری سیدمهدی رحمتی است. رحمتی که سال گذشته اولین تجربه سرمربیگری اش را در پدیده(شهرخودرو) مشهد سپری کرد و عملکرد بدی نداشت حالا گزینه اصلی تراکتوری ها است و به نظر می‌رسد تا ساعات آینده پای میز مذاکره با مدیران باشگاه بنشیند.


رحمتی در پایان فصل گذشته از پدیده جدا شد و با وجود داشتن پیشنهادهایی از لیگ دسته اول و لیگ برتر هدایت تیمی را بر عهده نگرفت اما حالا به نظر می‌رسد پیشنهاد تراکتور او را برای بازگشت به فوتبال در قامت سرمربی وسوسه کند.


اگر مشکل خاصی پیش نیاید رحمتی امشب یا فردا به عنوان سرمربی جدید تراکتور معرفی خواهد شد.


گفته می‌شود که مرتضی اسدی کاپیتان سابق تراکتور که محبوبیت ویژه‌ای نزد هواداران این تیم دارد هم به عنوان دستیار اول رحمتی در این تیم مشغول به کار خواهد شد. 


باید منتظر ماند و دید طی ساعات آینده چه اتفاقاتی پیرامون باشگاه تراکتور تبریز رخ خواهد دادو در نهایت نیمکت این تیم دستخوش چه تغییراتی خواهد شد.

تگ ها


تراکتور نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پدیده مشهد فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال