مهدی رحمتی در آسیا شماره یک شد !

سرمربی استقلال با 5 تغییر مهم نسبت به بازی با الریان در بازی امشب برابر الهلال تیمش را به زمین خواهد فرستاد ......

سرمربی استقلال با 5 تغییر مهم نسبت به بازی با الریان در بازی امشب برابر الهلال تیمش را به زمین خواهد فرستاد.

با تصمیم شفر و با توجه به نمایش نه چندان مطمئن سیدحسین حسینی در بازی با الریان مهدی رحمتی به ترکیب استقلال برگشت و در بازی حساس برابر الهلال کاپیتان تیمش است.
استقلال برای بازی امشب پژمان منتظری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت که این موضوع تغییراتی را در ترکیب آبی ها ایجاد خواهد کرد. در نبود منتظری، روزبه چشمی از پست هافبک دفاعی به پست دفاع وسط منتقل می شود و فرشید باقری در کنار امید ابراهیمی هافبک دفاعی تیمش خواهد بود.
وریا غفوری در بازی امشب مثل بازی با الریان از مدافعان راست استقلال است و تلاش می کند جلوی نفوذ بن شرقی را بگیرد اما تغییر عجیب این است که در غیاب زکی پور و نورافکن خسرو حیدری امشب در پست دفاع چپ بازی می کند.
اما شفر در خط هافبک هجومی خود هم یک تغییر خواهد داشت، جابر انصاری که در بازی با الریان در ترکیب به میدان رفت، برابر الهلال نیمکت نشین است تا فرشید اسماعیلی که در بازی با این تیم محروم بود به ترکیب ثابت آبی ها برگردد. اسماعیلی در این فصل نمایش خوبی در ترکیب استقلال داشته است و در بازی امشب برابر الهلال در کنار داریوش شجاعیان و سرور چپاروف خط هافبک هجومی تیمش را تشکیل خواهد داد.
اما امشب مامه تیام برای اولین بار در ترکیب استقلال قرار می گیرد و تلاش می کند اولین گل خود را برای استقلال به ثمر برساند.
ترکیب استقلال برابر الهلال به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، روزبه چشمی، مجید حسینی، خسرو حیدری ، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، سرور چپاروف، فرشید اسماعیلی و مامه تیام

 

تگ ها


اخبار روز استقلال AFC Champions League فوتبال