مهدی زبیدی: هواداران فولاد حق دارند ناراحت باشند/ نمی‌توانیم از خانه بیرون بیاییم

مهدی زبیدی، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متأسفانه تا الان نتایج خوبی نگرفتهایم و هواداران حق دارند ناراحت باشند ......

مهدی زبیدی، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متأسفانه تا الان نتایج خوبی نگرفته‌ایم و هواداران حق دارند ناراحت باشند.

به گزارش مدال، مهدی زبیدی در مورد تساوی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم، ولی متأسفانه بدشانس بودیم. ما دو بار توپ را به تیر دروازه حریف زدیم و چند موقعیت دیگر را هم از دست دادیم. حریف هم خوش‌شانس بود که گل نخورد و حتی تارتا (وینیسو سوارز تارتا) دروازه خالی را به بیرون زد. زیبایی فوتبال به همین است و ما در حالی که کاملاً مستحق برد بودیم به حق‌مان نرسیدیم.

وی ادامه داد: جایگاه فولاد دوازدهمی جدول نیست و می‌دانیم که هواداران چقدر ناراحت هستند. ما از آنها عذرخواهی و سکوت می‌کنیم، چون حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند. باید تلاش کنیم تا این وضعیت تغییر کند و امیدوارم دیگر بدشانس نباشیم. ما نمی‌توانیم بهانه بیاوریم که سرمربی‌مان تازه تغییر کرده است، چون ایلی استان قبلاً در فولاد بوده است و از تیم ما شناخت دارد.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: ایلی استان هم تلاش می‌کند تا نتایج خوبی بگیریم. البته این را هم در نظر بگیرید که با پدیده و سپاهان در زمین حریف بازی کردیم و در بازی با ماشین‌سازی هم 10 نفره شدیم. متأسفانه در آن بازی هم خیلی بدشانس بودیم.

زبیدی در خاتمه اظهار داشت: ما خوب بازی می‌کنیم، ولی متأسفانه نتیجه نمی‌گیریم. فولاد باشگاهی است که امکانات بسیار خوبی دارد و نباید اینجای جدول باشیم. واقعاً از خانه نمی‌توانیم بیرون بیاییم. الان همه بازیکنان را مقصر می‌دانند و مدام می‌پرسند که چرا نتیجه نمی‌گیریم. امیدوارم که در  هفته‌های بعدی شرایط تیم ما بهتر شود.

تگ ها


فوتبال