مهدی طارمی؛ همان مظنون همیشگی!

مهدی طارمی در آخرین دیدار ریو آوه مقابل پورتیموننزه یک پنالتی به دست آورد و آن را به گل تبدیل کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گزارشگر تلویزیون پرتغال در هنگام پخش هایلایت این مسابقه، زمانیکه به گل طارمی رسید، به او لقب مظنون همیشگی داد. او در توضیح این لقب این چنین گفت که مظنون همیشگی به معنای این است که همیشه از طارمی انتظار می رود برای ریو آوه گلزنی کند. با این پیروزی یک ۳ امتیاز با ارزش برای سفید و سبز پوشان ریو آوه به دست آمد. که البته باید این نکته را متذکر شد یاران طارمی در راه رسیدن به این پیروزی سختی زیادی کشیدند و گل دوم آنها با ضربه ی کرنر کات دار فیلیپه آگوستو در دقیقه ۹۱ به دست آمد. کرنری که البته شدت وزش باد در بدست آمدن آن تأثیر گذار بود. با این پیروزی تیم ریوه آ اوضاع بهتری در جدول پیدا کرد و به رده ی پنجم لیگ برتر پرتغال رسید. مهدی طارمی نیز که گل اول تیمش را به ثمر رساند، مورد تعریف و تمجید بیشتر رسانه های پرتغالی قرار گرفت.


یک صفحه ی توئیتری که به انتشار اخبار مربوط به باشگاه بنفیکا می پردازد، شایعات نقل و انتقالاتی این باشگاه برای فصل آینده را به این شکل بیان کرده است:


خورخه ژسوس (سرمربی)، اسکویل گارای (ستاره آرژانتینی)، مهدی طارمی (مهاجم ایرانی ریوه آ) و هلتون لیته (دروازه بان برزیلی بوآویستا) و ماریو گوتزه (هافبک دورتموند)
باید منتظر تابستان پیش رو ماند و آن زمان در خصوص اخبار مربوط به پیوستن طارمی به بنفیکا اظهارنظر کرد. در حال حاضر همه چیز در حد شایعه است.

بیشتر بخوانید:

هت‌تریک مهاجم براگا و سبقت از مهدی طارمی در جدول گلزنان پرتغال

باد شدید زوج جدید طارمی در پرتغال!

 

 

تگ ها


ریوآوه مهدی طارمی فوتبال