مهدی علی: از احمد نور و قایدی تشکر می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال شباب الاهلی از نخستین عملکرد احمد نوراللهی و مهدی قایدی در ترکیب تیمش ابراز رضایت کرد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا، تیم فوتبال شباب الاهلی که امسال با جذب احمد نوراللهی و مهدی قایدی ۲ ستاره لیگ ایران در لیگ بیستم، گام محکمی برای قهرمانی در لیگ کشورش برداشته، شب گذشته در هفته دوم لیگ این کشور توانست با تک گل ستاره جوان برزیلی ایگور خسوس تیم مدعی عجمان را شکست دهد و جایگاهش را در صدر جدول حفظ کند.


این در حالی بود که نوراللهی و قایدی ۲ بازیکن جدید تیم اماراتی برای اولین بار در ترکیب تیمشان به میدان رفتند تا در این برد نقش ایفا کنند.


در پایان این دیدار مهدی علی مربی شباب الاهلی اظهار داشت: بازی آسانی را سپری نکردیم چرا که عجمان خوب دفاع می کرد و این موضوع کار ما را سخت کرده بود. با وجود اینکه موقعیت های زیادی از دست دادیم اما سه امتیاز مهمی را کسب کردیم که از این بابت خوشحالم.


وی در خصوص عملکرد بازیکنان احمد نوراللهی و مهدی قایدی که نفرات تازه وارد محسوب می‌شوند، اضافه کرد: به طور حتم سطح تیم ما با این نفرات به شدت افزایش پیدا می کند چرا که آنها بازیکنان خوبی هستند و باید بیشتر با تیم هماهنگ شوند. با این حال از عملکرد آنها در شرایط آب و هوایی که الان موجود است، تشکر می کنم.

تگ ها


امارات شباب الاهلی احمد نورالهی مهدی قایدی