مهدی علی و مهدی قایدی؛ تکرار یک امتحان

مهدی علی سرمربی تیم الشباب که در هفته چهاردهم از مهدی قایدی در ترکیب ثابت تیمش استفاده نکرده بود در مصاف با عجمان بار دیگر از وجود مهدی قایدی در ترکیب ثابت تیمش بهره برد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی قایدی در مصاف با عجمان که با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت همانند بازی های قبلی که در ترکیب ثابت تیم به میدان آمد نمایش خوبی در ترکیب تیم اماراتی داشت و پایه گذار تک گل تیمش بود که توسط احمد نورالهی به ثمر رسید.

مهدی قایدی در 72 دقیقه حضور در میدان 17 بار لمس توپ داشت اما موقعیتی برای گلزنی برای او مهیا نشد. 81 درصد از پاس هایی که مهدی قایدی صادر کرد به مقصد رسید و در نهایت باید به این نکته اشاره کرد با موقعیتی که او ساخت تیم شباب الاهلی به گل رسید.

ایده مهدی علی در برخی از بازی ها این است که مهدی قایدی را به عنوان یک بازیکن تعویضی وارد میدان کند اما در بازی با عجمان یک بار دیگر ثابت شد حضور مهدی قایدی در ترکیب ثابت تیم برای شباب الاهلی سودمند تر از این است که به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شود. این موضوع بارها در کارشناسی بازی های لیگ برتر امارات از سوی منتقدین به مهدی علی یادآور شده و تماشاگران تیم هم بارها و بارها از سرمربی خواسته اند به مهدی قایدی از ابتدا بازی دهد.

بازی با عجمان یک امتحان جدید برای مهدی علی بود به این نتیجه برسد که حضور مهدی قایدی در ترکیب ثابت تیم سودمندتر است یا اینکه به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شود؟ اگر چه شباب الاهلی به سه امتیاز این بازی نرسید اما دست یابی سرمربی تیم به پاسخ این سوال کمتر از سه امتیاز ارزش ندارد

تگ ها


فوتبال ایران مهدی قایدی فوتبال