مهدی فنونی زاده در گفت و گو با مدال: پیشکسوتی که افتخاری برای استقلال نیاورده حق انتقاد ندارد!

پیشکسوت استقلال معتقد است که نفراتی که سابقه بازی زیادی در باشگاه استقلال ندارند و یا افتخاری برای این تیم نیاورده اند، نباید به عملکرد کنونی تیم خرده بگیرند و حق این را ندارند که از باشگاه و مدیریت انتقاد کنند ......

پیشکسوت استقلال معتقد است که نفراتی که سابقه بازی زیادی در باشگاه استقلال ندارند و یا افتخاری برای این تیم نیاورده اند، نباید به عملکرد کنونی تیم خرده بگیرند و حق این را ندارند که از باشگاه و مدیریت انتقاد کنند.

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی فنونی زاده پیشکسوت استقلال درباره شرایط فنی تیم  و حواشی پیش آمده درباره مدیریت به خبرنگار مدال گفت: ما در حد و مرزی نیستیم که در امورات باشگاه دخالت کنیم چون سمتی نداریم. آقای طباطبایی روی چه حسابی انتقاد می کند؟ ایشان نه سمتی در باشگاه دارد و نه افتخاری برای تیم آورده اما دائما از مدیریت آقای فتحی ایراد می گیرد! آقای فتحی را چند ساله می شناسم و خدا شاهد است که از زمانی روی کار آمده اند نه با من تماسی گرفته اند و نه قول پست و سمتی از ایشان گرفته ام. اینها را گفتم که فکر نکنید طرفداری به قصد انجام می دهم. ایشان دوست بنده است و به او اعتقاد دارم و می دانم اگر بگذارند کارش را انجام بدهد می تواند شرایط را مناسب کند. زمانی که ما بازی می کردیم ایشان در کمیته انضباطی بودند و به مسائل مدیریتی آگاهی دارند. 

فنونی زاده ادامه داد: ما نفرات بزرگتر از آقای طباطبایی زیاد داریم. آقایان فریبا، نامجو مطلق، جباری، چنگیز، بیانی، ... که حقی بر باشگاه دارند چون برای تیم زحمت کشیده اند. منی که دو سال برای این باشگاه بازی کردیم و همچنین آقای طباطبایی که دو سال بازی کرده حقی نداریم که درباره باشگاه اظهار نظر کنیم. 

وی افزود: تیام پول کلانی خواسته و مدیریت صلاح دانسته که آن پول را بین بازیکنان دیگر تقسیم کند. هواداران باید صبور باشند تا امثال آقایی، کریمی، قائدی و جوانان دیگرمان که شرایط رو به رشدی دارند به مرز آمادگی کامل برسند. یادتان باشد که نورافکن از همین استقلال و با سن پایینش لژیونر شد. اجازه بدهیم جوانانمان میدان ببینند. در خوب بودن تیام شکی نیست ولی تا کی باید پول های هنگفت به این بازیکنان بدهیم؟ باید به تصمیم مدیریت باشگاه احترام بگذاریم. 

فنونی زاده درباره وضعیت فنی تیم اذعان داشت: باید به تیم فرصت داد تا بیشتر تمرین کنند و به هماهنگی برسند. اما فکر نمی کنم آقای شفر بتواند مثل سال گذشته موفق باشد چون شرایط را مناسب نمی بینم! آقای برانکو سال گذشته چند مهره خوبش را از دست داد و نتوانست مهره جدیدی بگیرد اما آیا تیمش فرقی کرده است؟ دلیلش این لست که بازیکنانش به مربیشان اعتقاد دارند و مربی آنها نیز آگاه است. درست است که نتیجه مقابل السد با چاشنی شانس همراه بوده اما نمی توان منکر کیفیت و غیرت تیم پرسپولیس شد. امیدوارم که پرسپولیس نیز قهرمان آسیا بشود.

وی در انتها عنوان کرد: باید یک نفر کارکشته کنار آقای شفر قرار بگیرد در غیر این صورت فکر نکنم حتی بتوانیم جایگاه فصل قبلمان را نیز حفظ کنیم! البته که شکی نیست با مرور زمان این تیم هماهنگ تر خواهد شد و قطعا روزهای خوبی انتظارش را خواهد کشید.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال