مهدی‌پور: این ۸۰ درصد چهره واقعی ذوب‌آهن بود

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن می گوید پیروزی برابر استقلال خوزستان ۸۰ درصد چهره واقعی ذوب آهن بود و امیدواریم در ادامه لیگ بهتر از این بازی کنیم ......

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن می گوید پیروزی برابر استقلال خوزستان ۸۰ درصد چهره واقعی ذوب آهن بود و امیدواریم در ادامه لیگ بهتر از این بازی کنیم.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"،  مهدی مهدی پور پس از پیروزی ۶ بر صفر تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته ششم لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: از نوع گرم کردن قبل از بازی هم معلوم بود که امروز آمده ایم تا شکست در بازی جام حذفی را جبران کنیم و هوادارانمان آن بازی را فراموش کنند.

وی افزود: بازی امروز ۸۰ درصد چهره واقعی ذوب آهن بود و امیدواریم در ادامه راه بتوانیم به ۱۰۰ درصد آمادگی برسیم و بهتر از این بازی کنیم.

مهدی پور درباره بازی هفته آینده ذوب آهن با استقلال در تهران گفت: استقلال همیشه تیمی محبوب و پرطرفدار است و نمی شود نتایج اخیر این تیم را ملاک ارزیابی آن قرار داد. امیدواریم بتوانیم در ورزشگاه آزادی نتیجه بهتری نسبت به این بازی کسب کنیم.

وی درباره بازی خوب مرتضی تبریزی در بازی امروز بیان داشت: به او گفتم اگر گل اول را بزنی دیگر کار را شروع می کنی و خوشبختانه دیدیم که تبریزی امروز چهار گل زد.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال