مهدی: احتمال تعطیلی لیگ خیلی کم است

مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ می گوید احتمال برگزار نشدن و نیمه تمام ماندن مسابقات خیلی کم است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سهیل مهدی که امروز در سازمان لیگ با خبرنگاران مواجه شده بود، در رابطه با روزهای بدون فوتبال و اینکه تکلیف چه خواهد شد، بیان کرد: همانطور که قبلا عرض کردم، دو آیتم هنوز برای ما نامشخص است.یکی تاییدیه ستاد محترم کرونا، چرا که مقام مرجع در مدیریت این اپیدمی هستند و انها باید بگویند که می می توانیم شروع کنیم و موضوع دیگر بحث تاریخ برگزاری مسابقات در لیگ قهرمانان آسیا است که تقویم ما را تحت تاثیر قرار می دهد. این دو موضوع حل شود، ما می توانیم مسابقات را برگزار کنیم ولی منوط به این دو موضوع است.


او در مورد اینکه بازی ها با تماشاگر برگزار می شود یا بدون تماشاگر، بیان کرد: این موضوع هم بستگی به شرایط و کنترل اپیدمی دارد. هر چند بدون تماشاگر بازی فوتبال لطفی ندارد ولی این هم یکی از گزینه های پیش روی ما است تا بتوانیم لیگ را تمام کنیم و یکی از انتخاب های ما است.


مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در رابطه با ملاقاتش با صادق درودگر رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال عنوان کرد:نگرانی های ایشان در رابطه با ادامه لیگ بودکه همه ما مثل تمام دنیا نگران این موضوع هستیم.

مهدی در مورد اینکه چقدر احتمال دارد، لیگ نیمه تمام رها شود، تاکید کرد و گفت: احتمال دارد بددون احتمالش خیلی کم است، چون هنوز به آن مرحله از فشردگی نرسیدیم. امکان برگزاری مسابقات را هنوز داریم، پس بهتر است روی همین سکو قرار بگیریم و بحث تعطیلی لیگ شرایط دیگری است که خیلی شرایط از این روزها بحرانی تر شود.

مسئول مسابقات سازمان لیگ در رابطه با اینکه آیا به تیم ها برای آماده سازی بازیکنانشان وقت مناسب داده خواهد شد یا خیر، هم افزود: اصلا این یک آیتم فنی و بدیهی است. مگر ما می توانیم بازیکنی که دور از تمرین بوده را به یکباره وارد مسابقات کنیم. مسلم بدانید که حتما در برنامه ریزی این موضوع مهم را رعایت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

خاص ترین نام فوتبال ایران چگونه به سریال پایتخت رسید؟

تگ ها


سازمان لیگ برتر سهیل مهدی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال