مهرانپور در گفت و گو با مدال: آقای شفر متوجه اشتباهش در جذب چند بازیکن شد

پیشکسوت استقلال اظهار داشت که وینفرد شفر متوجه اشتباهش در جذب چند بازیکن از جمله گرو و نویمایر شد که اکنون با آنان فسخ قرارداد شده است ......

پیشکسوت استقلال اظهار داشت که وینفرد شفر متوجه اشتباهش در جذب چند بازیکن از جمله گرو و نویمایر شد که اکنون با آنان فسخ قرارداد شده است ...

پیشکسوت استقلال اظهار داشت که وینفرد شفر متوجه اشتباهش در جذب چند بازیکن از جمله گرو و نویمایر شد که اکنون با آنان فسخ قرارداد شده است.

به گزارش خبرنگار مدال، محمدرضا مهرانپور پیشکسوت استقلال و عضو کادر فنی سایپا، درباره شرایط حال حاضر این دو تیم به خبرنگار مدال گفت:
اگر یک مقدار به عقب برگردیم من بارها گفتم که استقلال در نیم فصل دوم خوب خواهد شد. عرایض من به حقیقت پیوست و حتی خوشبختانه استقلال زودتر از نیم فصل هم احیا شد. کادر فنی حتما تغییراتی را به وجود خواهند آورد و ما در نیم فصل دوم استقلال بهتری را خواهیم داد. همه این را می دانیم که جابه جایی زیاد نفرات و عدم هماهنگی باعث کند شدن روند رو به رشد استقلال شده بود.

وی در ادامه افزود: من فکر می کنم آقای شفر متوجه اشتباه خودش در جذب دو الی سه بازیکن شد که اکنون با نویمایر و گرو نیز فسخ قرارداد شد. این دو بازیکن هم نتوانستند به تیم کمک کنند و هم از لحاظ مالی به تیم فشار وارد شد و پرداخت هزینه ها برای باشگاه بسیار سخت بود و به نظرم این هزینه ها برای بازیکنان داخلی بشود بهتر است.

مهرانپور درباره لزوم جذب دستیار برای شفر تصریح کرد: من بارها گفته ام اگر کمک های آقای شفر ضعیف هستند پس چرا ایشان سال گذشته موفق شده است؟ مورد بعدی این است که باید ببینیم آقای شفر به کمک هایش چقدر اجازه مانور خواهد داد. شاید توانایی فنی بالایی داشته باشند و آقای شفر از همه توانایی آنها استفاده نکند. فوتبال یک ورزش دسته جمعی است و کار گروهی و تیمی حرف اول را می زند اما حرف من این است که عملکرد کادرفنی سال گذشته بسیار خوب بوده است و در نهایت آقای شفر تصمیم گیرنده نهایی است که دستیار اضافه بشود یا خیر.

کمک علی دایی در تیم سایپا، درباره شرایط این تیم نیز گفت: ابتدای امر باید بازیکنانمان خسته نباشید بگویم. آنها در جام حذفی و لیگ عملکرد خیلی خوبی داشتند. باید تلاشمان را چندبرابر کنیم که نیم فصل دوم نتایج بهتری را کسب کنیم و جایگاهمان را ارتقا دهیم. آقای دایی همیشه به دنبال برد است و ما باید از تمام توانمان استفاده کنیم که به خواسته های سرمربی جامه عمل بپوشانیم. تیم ما بسیار جوان است و همین جوانان ممکن است گاهی اوقات اشتباهاتی انجام دهند که منجر به ضرر سایپا شود اما آقای دایی همیشه جسارت استفاده از بازیکنان جوان را دارد. تمرینات ما هم اکنون تعطیل است و از شنبه آینده مجددا آغاز خواهد شد

 

گفت و گو از پانیذ فرحناک - خبرنگار مدال.

تگ ها


مصاحبه‌های اختصاصی