مهرانپور در گفت و گو مدال: امیدوارم چمن بد تختی روی بازی دو تیم تاثیر منفی نگذارد

پیشکسوت استقلال اذعان دارد که زمین تختی از کیفیت مناسبی برای بازی کردن برخوردار نیست و اظهار امیدواری کرد که این کیفیت نامناسب روی بازی دو تیم تاثیر منفی نگذارد ......

پیشکسوت استقلال اذعان دارد که زمین تختی از کیفیت مناسبی برای بازی کردن برخوردار نیست و اظهار امیدواری کرد که این کیفیت نامناسب روی بازی دو تیم تاثیر منفی نگذارد.

به گزارش خبرنگار مدال، محمدرضا مهرانپور، پیشکسوت باشگاه استقلال و دستیار علی دایی در سایپا، درباره دیدار امروز بین دو تیم استقلال و سایپا به خبرنگار مدال گفت: ما پیش از بازی امروز تمرینی انجام ندادیم اما استقلال مشغول فرش کردن است. ما بازیکن محروم نداریم اما مصدومان زیادی برای بازی با استقلال داریم. شاه علیدوست، حاج محمدی، عباسیان، بارانی بازیکنان آسیب دیده ای هستند که به دیدار مقابل استقلال نمی رسند و تیم ما امروز کامل نیست البته که بازیکنان جایگزین بسیار خوبی داریم که می توانند جای مصدومان را پر کنند. باید تمام تلاشمان را بکنیم که برنده این دیدار ۶ امتیازی باشیم. مطمئتا استقلال هم به دنبال همین مسئله است و همین امر باعث می شود بازی جذابی را شاهد باشیم.

وی افزود: استقلال اکنون مقداری ناهماهنگ است و همانطور که قبل تر گفتم، شرایط آبی پوشان در نیم فصل دوم بهتر و هماهنگ تر خواهد شد و این طبیعی است به دلیل تغییر و تحولاتی که در تیم صورت گرفته احتیاج به زمان بیشتر برای هماهنگی دارند.

مهرانپور در ادامه گفت: دو بازی ما با استقلال، دو مقوله جدا است. بازیکنان همان ها هستند اما آقای دایی همیشه نشان داده است که نگاه خاصی به جام حذفی دارد.

پیشکسوت استقلال و مربی سایپا تصریح کرد: رابطه آقایان شفر و دایی بسیار عالی و توام با احترام است و من فکر می کنم مربیان خارجی بیشتر از ما قدر آقای دایی را می دانند چرا که ارزش بین المللی آقای دایی را بیشتر درک می کنند.

وی اضافه کرد: مشکلات بین دو باشگاه بر سر اللهیار صیادمنش، حل شده و اطلاعات بیشتری ندارم چرا که این بحث مربوط به مباحث مدیریتی است و کادر فنی دخالت نکند، بهتر است.

مهرانپور در انتها درباره شرایط زمین چمن تختی و امکاناتش گفت: متاسفانه زمین خوبی ندارد و امیدوارم تاثیری بر روی فوتبال دو تیم نگذارد چون هر دو تیم روی زمین بازی می کنند.

تگ ها


سایپا فوتبال