مهربان، سرباز جدید فجر سپاسی

مهاجم شهرخودرو مشهد به‌عنوان بازیکن سرباز راهی فجرسپاسی شیراز خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز که پس از قهرمانی در لیگ یک تمرینات آماده‌سازی پیش‌فصل خود را در جزیره کیش و تهران پشت سر گذاشته و مشغول انجام دیدارهای تدارکاتی است، در همین مدت به دنبال جذب بازیکنان سرباز هم بوده و این روند را تا شروع فصل پیگیری می‌کند.

امید منصوری، محمدعرفان معصومی و شهرام گودرزی، بازیکنان سابق لیگ برتری هستند که در نقل و انتقالات تابستانی به‌عنوان بازیکن سرباز راهی فجرسپاسی شیراز شدند و این باشگاه دو روز قبل هم احمدرضا زنده‌روح که سرباز شده بود، به خدمت گرفت تا تیم قدرتمندتری شکل داده باشد.

اما اضافه شدن بازیکنان سرباز به تیم فجر شهید سپاسی همچنان در حال انجام است و گفته می‌شود بازیکن بعدی که قرار است سرباز این تیم شود، حسین مهربان خواهد بود.

حسین مهربان که دوران موفقی در شهرخودرو مشهد داشته و فصل گذشته نیز چهار گل برای این تیم به ثمر رساند، دفترچه خدمت خود را ارسال کرده و تاریخ شروع سربازی او از یکم آبان‌ماه ۱۴۰۰ خواهد بود که با اقدام باشگاه فجر سپاسی، این بازیکن به تیم شیرازی خواهد رفت.

این مهاجم ۲۵ ساله از ابتدای دوران بازی خود در لیگ برتر برای شهرخودرو(پدیده) مشهد به میدان رفت و ۶ فصل در این تیم حضور داشت، اما با وجود حضور در تمرینات پیش‌فصل این تیم قرار است به‌عنوان بازیکن سرباز به فجرسپاسی برود.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پدیده مشهد حسین مهربان فجر سپاسی