مهربان: عاشق رونالدوام چون هرگز ناامید نمی‌شود

از‌ گلی که به آقا سید زدم دو فصل می گذرد اما بازی و گلزنی در آزادی لذتبخش است. حالا هم خیلی خوشحالم که با او همبازی شده ام....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حتی فوتبالیست ها نوجوان-جوان بسیاری در تیم های گوناگون سراسر کشور به امید ستاره شدن به تمرینات طاقت فرسا می پردازند. مساله ای که به هیچ وجه نیمکت نشینی را قابل تحمل نمی کند، اما بارها به این موضوع پی برده ایم که هر تیمی برای موفقیت به همان اندازه که بازیکنان با کیفیت درون زمین احتیاج دارد به نیمکت نشینانی نیازمند است که تیم را دچار مشکل نکنند و برایش حاشیه نسازند. و چه خوب که این اخلاق حرفه ای دراین  فوتبالیست جوان و خوش آتیه ی خراسانی وجود دارد. حسین مهربان که از او بیشتر خواهیم شنید:

روزهای کرونایی را چطور می گذرانی؟


برای ما که همه چیز به هم ریخته است. هرچقدر هم سعی کنیم در خانه بمانیم نمی شود. باید خودمان را آماده نگه داریم اما همه جا بسته است و تمریناتی که برایمان در نظر گرفته اند را مجبوریم در خانه و انفرادی انجام دهیم اما جدیت در تمرینات گروهی بیشتر است و آمادگی بدنی را بالاتر می برد‌.

آیا زمان از سرگیری تمرینات و مسابقات به شما اعلام شده؟


نه چیزی به ما اعلام نشده است. همه ی ما خیلی دلتنگ فوتبالیم امیدوارم زودتر بتوانیم دوباره تمریناتمان را از سر بگیریم. 

بازی ها در حالی برای شهرخودرو نیمه کاره ماند که در اوج فشردگی مسابقات بودید و تقریبا هر هفته دو بازی انجام می دادید...


حاضریم همه ی آن فشردگی ها را تحمل کنیم ولی بتوانیم دوباره در زمین بازی کنیم و ازین وضع خلاص شویم.

نگران نیستی فشردگی بازی ها درصورت از سرگیری رقابت ها موجب مصدومیت شود؟


اینکه نمی توانیم جدی تر تمرین کنیم و مدت هاست از شرایط مسابقه و حتی تمرین تیمی دور هستیم قطعا فشار زیادی روی بدن وارد می کند و نگران کننده است اما تابع تصمیمات هستیم. امیدوارم تصمیمی بگیرند‌که به نفع باشگاه ها بازیکنان و البته همه مردم باشد چون سلامتی از هرچیزی مهمتر است.

سال ۹۸ برای مهربان چطور بود؟


ما هر فصل به دنبال سقوط نکردن بودیم اما با آمدن آقای حمیداوی و حضور آقای گل محمدی توانستیم برای اولین بار سهمیه آسیایی بگیریم. پس از آن هم که در پلی آف السیلیه را بردیم و به مرحله گروهی راه پیدا کردیم. همین جا باید از زحمات آقایان سرآسیایی و وطن خواه تشکر کنم که بسیار تلاش کردند تا این اتفاق بزرگ و خوب در فوتبال خراسان بیافتد.

تیمتان حاشیه ندارد یا شما در مورد حواشی حرف نمی زنید؟


ما به مسائل حاشیه ای کاری نداریم. همه تمرکزمان روی کار خودمان است و به تمرین و آمادگیمان فکر می کنیم.

از گلزنی به رحمتی در آزادی تا همبازی شدن با او. نظرت درباره سید مهدی رحمتی؟


از‌ گلی که به آقا سید زدم دو فصل می گذرد اما بازی و گلزنی در آزادی لذتبخش است. حالا هم خیلی خوشحالم که با او همبازی شده ام. رحمتی دروازبان تیم ملی و استقلال بوده و گلر اول ایران. از تجربیاتش استفاده می کنم او هم خیلی قبل و حین بازی راهنمایی و کمک می کند.

آینده ی فوتبالی حسین مهربان؟


به بازی کردن در فوتبال اروپا فکر می کنم. در رده های سنی نوجوانان و جوانان برای تیم ملی به میدان رفتم و اگر شرایط سنی اجازه می داد در تیم امید هم می توانستم باشم. امیدوارم هرروز پیشرفت کنم.

تیم اروپایی مورد علاقه؟


رئال مادرید و لیورپول

بازیکن مورد علاقه؟


کریس رونالدو. او هیچوقت نامید نمی شود.علی دایی هم‌یک الگوی خوب است.

بیشتر بخوانید:
عادل در روزهای بدون فوتبال چه می‌کند؟
قوانین تازه هَند دردسر جدید داوری می‌شود؟ 
تلاش AFC برای شروع لیگ قهرمانان 

تگ ها


فوتبال ایران شهرخودرو حسین مهربان کریستیانو رونالدو حسین مهربان شهر خودرو فوتبال