مهربان: چرخه انتخابی تیم ملی حواشی ندارد

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ما از اول گفته بودیم با انتخابی تیم ملی مشکلی نداریم، کسی هم انتخاب نشده و منطقی هم نیست که اکنون کشتی گیری ملی‌پوش باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در مورد اینکه اگر اجازه آغاز تمرینات صادر شود، اردوی تیم های ملی کشتی استارت می خورد؟، تاکید کرد: اینکه چه تاریخی اردوها شروع شود و یا نشود و آیا برای تشکیل اردو اجازه دهند و یا ندهند، در حیطه اختیارات من به عنوان مربی تیم ملی نیست. اول باید اعلام شود که کشتی می‌تواند تمریناتش را شروع کند و بعد تصمیم مشترکی از سوی رئیس فدراسیون، مدیر تیم‌های ملی و سرمربی تیم ملی اتخاذ شود.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد حواشی ایجاد شده پیرامون چرخه انتخابی تیم ملی، گفت: چرخه انتخابی حواشی ندارد، تصمیمی است که گرفته شده و طبیعتاً هر چیزی که در ارتباط با آن لازم باشد، اعلام می‌شود. این بخش بسیار مهمی در روند انتخاب تیم ملی خواهد بود.

مهربان اضافه کرد: ما از اول گفته بودیم با انتخابی تیم ملی مشکلی نداریم. کسی هنوز انتخاب نشده، منطقی هم نیست درحالیکه ۱۴-۱۵ ماه تا المپیک زمان داریم کشتی‌گیری برای المپیک توکیو انتخاب شده باشد.

بیشتر بخوانید:

کرونا، لیگ دسته اول کشتی را لغو کرد

تمجید حسن رنگرز از افتتاح موزه ورزش

 

 

تگ ها


کشتی کشتی