مهرداد محمدی بازی با تیم شجاع خلیل زاده را هم از دست داد

با اعلام یک روزنامه قطری، مهرداد محمدی بازیکن ایرانی تیم العربی همچنان به دلیل طی کردن دوران نقاهت قادر به بازی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، روزنامه «الرایه» قطر نوشت: «کادر پزشکی تیم العربی در تلاش است تا بازیکنان مصدوم تیم را به دیدار آینده مقابل الریان در هفته هشتم لیگ ستارگان که روز سه شنبه هفته بعد برگزار می‌شود، برساند. العربی تعدادی از بازیکنان اساسی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده است که در راس آنها مهرداد محمدی بازیکن ایرانی قرار دارد؛ بازیکنی که تحت عمل جراحی قرار گرفته است و برای بازگشت به زمن نیاز دارد و مطمئناً به بازی با الریان نمی‌رسد. همچنین محمد صلاح النیل که به خاطر مصدومیت مدت زیادی غایب است.»

این روزنامه بدون اشاره به نام مهدی ترابی دیگر بازیکن ایرانی و مصدوم العربی تاکید کرده است که مسئولان باشگاه امیدوارند تمام نفرات آسیب دیده به بازی حساس مقابل السد در فینال جام حذفی قطر که روز ۱۸ دسامبر برگزار می‌شود، برسند.

به گزارش خبرنگار مهر، در تیم الریان هم شجاع خلیل زاده مدافع ایرانی حضور دارد که تقابلش با مهدی ترابی هم تیمی سابق خود در پرسپولیس جالب توجه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

انتقاد از عملکرد شجاع خلیل‌زاده و خارجی‌های تیم الریان قطر

فرصت یک هفته ای شجاع برای دفاع مقابل پرسپولیس

 

 

تگ ها


العربی قطر مهرداد محمدی الریان قطر شجاع خلیل‌زاده فوتبال