مهرداد محمدی: رابطه من و میلاد فراتر از برادری است/ عاشق ایران هستم

مهرداد محمدی وینگر ایرانی آوس در گفت‌وگو با روزنامه پرتغالی آبولا از روابط خود با برادرش میلاد و شرایط زندگی در ایران گفته است....

مهرداد محمدی: رابطه من و میلاد فراتر از برادری است/ عاشق ایران هستم

به گزارش مدال و به نقل از روزنامه آبولا، مهرداد محمدی درباره روابط خود با برادرش که در فصل جاری پس از 3 سال بازی در تیم احمد گروژنی روسیه به تیم خنت بلژیک پیوسته است گفت: ما به اتفاق هم رشد و مبارزه کردیم. روابط میان من و میلاد بسیار عالی است. ما برای هم فراتر از یک برادر هستیم.

مهرداد محمدی که از تیم سپاهان راهی تیم آوِس پرتغال شد افزود: من و میلاد دوستان خوبی برای هم هستیم. پیش از این گفت‌وگو با میلاد یک ساعت صحبت کردم. او گلزنی من دربازی اخیر تیم آوِس در لیگ برتر پرتغال را تبریک گفت. البته من هم به میلاد نخستین حضور 90 دقیقه‌‌ای در ترکیب تیم خنت بلژیک را تبریک گفتم. همه از این اتفاق‌ها در کشورمان خوشحال هستند که شامل ما نیز می‌شود.

ملی‌پوش ایرانی تیم آوِس درباره شرایط زندگی در ایران اظهار داشت: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است. عاشق کشورم هستم و مردم ایران عاشق فوتبال هستند. این ورزش محبوب ماست. تاسف می‌خورم که در بازی ایران برابر پرتغال در جام جهانی 2018 غایب بودم. این بازی رویای من بود. من فرهنگ و میهمان‌نوازی مردم پرتغال را دوست دارم. هرگز در این کشور احساس تنهایی نمی‌کنم. احساس می‌کنم در تیم بسیار خوبی هستم.

بیشتر بخوانید:
اعلام ترکیب کلوب بروژ برابر لاسک/ کاوه به نیمکت رسید
قدوس: نشان دادیم تیم خوبی هستیم 

تگ ها


اخبار لژیونر اخبار لژیونر های فوتبال ایران اخبار لژیونرها عملکرد لژیونرها لژیونر لژیونر ایرانی لژیونرها لژیونرهای ایرانی مهرداد محمدی آوس پرتغال مهرداد محمدی آوش لیگ برتر پرتغال فوتبال