مهرداد پولادی: در بازی عراق بارها مردیم و زنده شدیم

مهرداد پولادی مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران پس از مدت‌ها سکوت خود را شکسته و در رابطه با بازی ایران و عراق صحبت‌هایی را مطرح کرد است....

به گزارش مدال، مهرداد پولادی، مدافع سابق تیم ملی به بهانه بازی حساس ایران مقابل عراق پس از مدت‌ها سکوتش را شکست. او در بازی ایران مقابل عراق در جام ملت‌های آسیا 2015 با تصمیم سختگیرانه داور از زمین اخراج شد و با وجود مقاومت تیم کی‌روش با یک بازیکن کمتر در نهایت در ضربات پنالتی شکست خوردیم.
 مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: «بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. هم برای خودم و هم برای تیم ملی. آن‌موقع شرایط خاص خودش را داشت و همه کارشناسان و کسانی که در استادیوم بودند از جمله مارک بوسنیچ معتقد بودند که اشتباه صد‌در‌صد داوری بوده است. من فکر می‌کنم داور نمی‌دانست من کارت دارم و به خاطر همین دست به جیب شد. من اصلاً تکلی نزدم. داشتم پایم را جمع می‌کردم که به گلر نخورم اما بازیکنان عراق زرنگی کردند و به داور هجوم آوردند و او تحت تأثیر این داستان کارت داد و بعد هم چاره‌ای نداشت که من را اخراج کند.»
پولادی با افسوس می‌گوید: «وقتی اخراج شدم به وی‌آی‌پی ورزشگاه رفتم و بازی را از آنجا تماشا کردم. انگار از توی آب یخ می‌افتادیم در آب جوش. هی می‌مردیم و زنده می‌شدیم. بازی عجیبی بود و اگر اتفاق خاصی رخ نمی‌داد با اختلاف 2 یا 3 گل می‌بردیم اما متأسفانه بازی را واگذار کردیم. شرایط سختی برای همه بود و به من سخت‌تر گذشت و فکر کنم چیزی قلبم را سوراخ کرد که بعدش هیچ‌وقت خوب نشد. امیدوارم در این مسابقه با عراق با برد خارج شویم و ما هم دعا می‌کنیم. فقط به نظر من جای چند بازیکن از جمله اشکان دژاگه خیلی خالی است‌. آنها به نظر من خیلی می‌توانستند به تیم ملی کمک کنند چون برای این‌جور بازی‌ها تجربه بسیار مهم است.»
بازیکن الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: «من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند. فکر می‌کنم کی‌روش تیمی را ساخت که 8 سال در صدر آسیا بود و جزو 22 تیم برتر دنیا شدیم. آقای ویلموتس به راحتی می‌تواند از بذری که آقای کی‌روش کاشته استفاده کند. در حال حاضر بازیکنان بسیار خوب و جوان‌های باتجربه‌ای در تیم ملی هستند که این دست سرمربی را باز نگه می‌دارد. از نظر من همه چیز برای این مربی آماده است تا به موفقیت برسد.»

اخبار مرتبط:
عراق – ایران/ جدال همسایه‌ها در امان

تگ ها


مهرداد پولادی ایران عراق بازی ایران عراق عراق ایران تیم ملی فوتبال ایران فوتبال