Banner

مهره مدنظر رئال مادرید راهی یونایتد می شود؟

دنی فن دبیک، هافبک هلندی آژاکس مورد توجه منچستریونایتد نیز قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنی فن دبیک فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان آژاکس بوده و نقش مهمی در رسیدن این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان داشت. رئال مادرید در تابستان گذشته برای خرید دنی فن دبیک اقدام کرد، اما در نهایت توافق حاصل نشد و این انتقال به تابستان پیش رو موکول شد.

اما نشریه مارکا مدعی شد منچستریونایتد نیز خواهان خرید این هافبک هلندی بوده و قصد دارد در صورت عدم موفقیت رئال مادرید در جذب دنی فن دبیک، برای این انتقال اقدام کند. البته شایعاتی در مورد عقد پیش قرارداد و توافق بین آژاکس و رئال مادرید برای انتقال هافبک ۲۳ ساله هلندی به برنابئو شده و به نظر می رسد کهکشانی ها شانس بیشتری برای خرید دنی فن دبیک دارند. منچستریونایتد اخیرا برونو فرناندز را نیز جذب کرده، اما باز هم خواهان تقویت خط میانی اش است.

رئال مادرید در تابستان سال گذشته قصد داشت ابتدا گرت بیل و بعد خامس رو به فروش رسانده و از پول جدایی این دو بازیکن دنی فن دبیک را جذب کند. این هافبک جوان هلندی در فصل جاری موفق به زدن ۱۰ گل و ارسال ۱۱ پاس گل برای تیمش شده و به نظر می رسد هنوز آمادگی فصل گذشته را حفظ کرده است.

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


دنی فن دبیک فوتبال جهان منچستریونایتد آژاکس رئال مادرید منچستر یونایتد آژاکس فوتبال