۳۰ مهر شروع فصل جدید لیگ فوتسال زنان

زمان دقیق آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال زنان مشخص شده و حالا کمیته فوتسال در انتظار اعلام آمادگی نهایی تیم‌هاست ....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی‌که نهم شهریورماه قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان انجام شد و در آن‌جلسه مقرر شد تا فصل جدید رقابت‌ها از ۲۴ مهرماه برگزار شود، اما تغییری در تصمیمات کمیته فوتسال اعمال شده و این تغییرات باعث شده تا شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان با تعویقی یک هفته‌ای، از ۳۰ مهرماه انجام شود.

البته هنوز در فاصله ۱۱ روز تا شروع فصل جدید، برنامه‌ریزی رقابت‌ها اعلام نشده است؛ کمیته فوتسال به ۱۶ تیم شرکت‌کننده در رقابت‌ها اعلام کرده بود که بایستی تا روز گذشته (۱۸ مهر) فهرست اولیه تیم خود را با حضور ۸ بازیکن در سامانه بارگذاری کنند که در صورت بارگذاری، تیم اعلام آمادگی خود را داشته و در غیر اینصورت سازمان لیگ فوتسال مجاز به تعیین جایگزین جهت باشگاه مربوطه است.

با توجه به مشکلات مالی و عدم فعالیت برخی تیم‌ها در بازار نقل و انتقالات، بعید به نظر می‌رسد که همه چیز مطابق برنامه‌ریزی پیش برود و احتمالا فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان هم به مانند فصول گذشته با حذف چند تیم در آغاز رقابت‌ها همراه خواهد بود.

تگ ها


فوتسال بانوان