مهر غیرقابل فروش روی ستاره فرانسوی میلان

تئو هرناندز مدافع چپ فرانسوی، بر خلاف گمانه زنی ها فصل بعد نیز در میلان بازی خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که سری آ به دلیل شیوع کرونا تعطیل است و هنوز زمان از سرگیری بازی ها نامشخص به نظر می رسد، باشگاه میلان در حال برنامه ریزی برای آینده است. طبق ادعای رسانه های ایتالیایی، رالف رانگنیک سرمربی آلمانی فصل بعد هدایت روسونری را برعهده خواهد داشت و قصد دارد تغییرات زیادی را در ترکیب میلان ایجاد کند.

گاتزتا دلو اسپورت نوشته است که رانگنیک در مخالفت با سران میلان، اعلام کرده است که تئو هرناندز غیر قابل فروش است و او یکی از مهره های مهم تیم برای فصل بعد خواهد بود. ستاره فرانسوی که تابستان گذشته با رقم ۲۰ میلیون یورو از رئال به خدمت گرفته شد، فصل جاری زیر نظر استفانو پیولی درخشش فوق العاده ای داشته است.

او در ۲۲ بازی برای میلان در سری آ، موفق به زدن ۵ گل شده و سه پاس گل نیز داده است. در جام حذفی نیز او زننده یک گل برای میلانی ها بود. آماری اسثنایی برای یک مدافع هافبک چپ که در رئال، ناامیدکننده ظاهر شد.

سران میلان قصد داشتند او را به دلیل مشکلات مالی به فروش برسانند اما رانگنیک با این قضیه مخالفت کرده است. تئو وقتی به میلان آمد، ۲۰ میلیون یورو ارزش داشت. در زمستان ارزش او در وبسایت ترانسفرمارکت به ۳۲ میلیون یورو افزایش یافت و حالا ارزش او را ۴۰ میلیون یورو تخمین می زنند. قرارداد تئو با میلان، تا ۲۰۲۴ اعتبار دارد.

بیشتر بخوانید:

توافق هافبک بارسلونا برای انتقال به سری آ

سرمربی آلمانی می خواهد همه کاره میلان باشد

 

 

تگ ها


تئو هرناندز فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال