۲ مهر، مهدی رحمتی چهار گوشه زمین را می‌بوسد؟

سنگربان باسابقه فوتبال ایران چهار بازی تا خداحافظی‌اش از مستطیل سبز فاصله دارد....

به گزارش "ورزش سه" شاید بدبین‌ترین طرفدار فوتبال ایران هم چنین تصوری از خداحافظی به یکباره مهدی رحمتی نداشت؛ او که در هفته‌های اخیر نامش بارها پیرامون نیمکت سرمربیگری شهر خودرو شنیده شد، سرانجام صبح امروز خبر یک رسانه‌ها شد و این مهم برای وی با معرفی اعضای کادرفنی عنابی‌پوشان مشهدی رخ داد. خبر عجیب‌تر اما ساعتی پس از اعلام خبر سرمربیگری رحمتی منتشر شد که قائم مقام شهر خودرو در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد که رحمتی دیگر بازی نخواهد کرد و در نقش سرمربی حضور خواهد داشت!

اما پیگیری‌های خبرنگار ما نشان می‌دهد که این نقل قول را نتوانسته به درستی وحید علیپور مطرح کند و مقصود او درباره رقابت‌های لیگ بیستم بوده است؛ شهر خودرویی‌ها از ۲۴ شهریور در قطر باید به مصاف رقبای آسیایی خود بروند و در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.

با این اوصاف رحمتی که دوران فوتبال ملی‌اش نیز پیش از خداحافظی یکباره‌اش، آخرین بازی خود را مقابل ازبکستان انجام داده بود، حالا در دوران باشگاهی هم چنین شرایطی را خواهد داشت؛ او در قامت گلر-سرمربی مشهدی‌ها را در چهار دیدار آسیایی همراهی خواهد کرد و سپس دستکش‌های دروازه‌بانی خود را برای همیشه آویزان می‌کند و با مستطیل سبز وداع خواهد داشت.

آخرین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دوم مهر ماه برای مشهدی‌ها انجام می‌شود که آنها باید رو در روی پاختاکور ازبکستان قرار گیرند؛ شرایط در جدول رده بندی باعث شده تا این تیم مشهدی امید چندانی برای صعود نداشته باشد و اگر اتفاق ویژه‌ای رخ ندهد، رحمتی بازهم مقابل یک تیم ازبکستانی خداحافظی خود را انجام خواهد داد.

خداحافظی که شاید کمتر هوادار فوتبالی منتظرش بود و خود مهدی رحمتی نیز گفته بود می‌خواهد تا ۴۱ سالگی دروازه بانی کند و با شکستن رکورد غلامپور به دوران بازیگری خود پایان دهد اما تصمیم یکباره او باعث شد تا این‌چنین شرایطی برای خداحافظی وی شکل گیرد و او در کشور قطر آخرین بازی دوران باشگاهی خود را سپری کند.

تگ ها


سید مهدی رحمتی شهر خودرو