مهسا کمالی در گفت و گو با مدال: می‌خواهم در خارج از ایران بازی کنم

به گزارش سایت مدال، لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه در حالی استارت خورد که ستارگانی مانند فرشته کریمی که دو بار عنوان برترین بازیکن آسیا را از آن خود کرده، نسیمه غلامی با دو بار قهرمانی در آسیا، فاطمه اعتدادی، لیلا خدابنده لو و مهسا کمالی هنوز تیم مناسبی برای حضور در لیگ ندارند ......

به گزارش سایت مدال، لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه در حالی استارت خورد که ستارگانی مانند فرشته کریمی که دو بار عنوان برترین بازیکن آسیا را از آن خود کرده، نسیمه غلامی با دو بار قهرمانی در آسیا، فاطمه اعتدادی، لیلا خدابنده لو و مهسا کمالی هنوز تیم مناسبی برای حضور در لیگ ندارند.

مهسا کمالی ملی پوش فوتسال بانوان که عضو تیم در حال انحلال نامی نو اصفهان می باشد ضمن ابراز ناراحتی از این وضعیت به خبرنگار مدال گفت: ما با تیم نامی نو قرارداد داشتیم و در شرایطی که رقم پایین قرارداد و سایر شرایط را پذیرفتم در آخر به ما گفتند شما با دل و جان برای تیم بازی نمی کنید و با این تهمت زیر تمام قول و قرارهایشان زدند و فسخ قراردادهایمان را به فدراسیون فرستادند.

کمالی در پاسخ به این سوال که آیا از تیم های دیگر پیشنهاد دارد یا خیر گفت: بله پیشنهاد دارم و فدراسیون به دلیل این شرایط که برای تیم نامی نوپیش آمده  اجازه ثبت قرارداد می دهد ولی به دلیل پایین بودن رقم پیشنهادات و شروع لیگ فعلا تصمیمی نگرفته‌ام.

وی در مورد این سوال که در صورت پیشنهاد خارجی لیگ ایران را ترک می کند گفت: اگر شرایط خوب باشد به احتمال زیاد می روم. در حال حاضر بهترین تصمیم این است که بروم چون حداقل خیالمان راحت است که پول مان را دریافت می کنیم. در حال پیگیری هستم در صورتی که  تیم هایی باشند که با حجاب مشکل نداشته باشند، ادامه فوتبالم را در خارج از ایران دنبال می کنم.

تگ ها


فوتبال