مهلت ۴ روزه استقلال برای توافق با احمد موسوی

مسئولان استقلال تا روز پنجشنبه زمان دارند که قرارداد احمد موسوی را فسخ کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از دغدغه های باشگاه استقلال طی روزهای گذشته ماجرا کنار گذاشتن احمد موسوی از تیم توسط فرهاد مجیدی است. موسوی که در موعد قانونی توسط باشگاه از لیست تیم کنار گذاشته نشده، هنوز با باشگاه برای فسخ قرارداد به صورت توافقی به نتیجه نرسیده است.


این بازیکن روز گذشته نیز در ورزشگاه آزادی حضور داشت و در محل تمرینات هم حاضر می‌شود. از آنجایی که استقلالی ها قصد دارند قبل از مصاف با فجرسپاسی شیراز نام رودی ژستد را به لیست بازیکنان شان وارد کنند و از او بازی بگیرند، باید هرچه سریع‌تر با موسوی برای جدایی دوطرفه به توافق برسند.


بیژن طاهری سرپرست استقلال امروز در این خصوص گفت: « موسوی در لیست مازاد فرهاد مجیدی است. زودتر به او اعلام شده بود که اگر می‌تواند به تیم دیگری برود ولی هنوز این اتفاق نیفتاده است. موسوی قرارداد دارد اما ان‌شاالله ظرف یکی دو روز آینده برای جدایی توافق می‌کنند.»


استقلال روز جمعه هفته جاری به مصاف فجرسپاسی شیراز می‌رود و مسئولان این باشگاه در صدد هستند در فاصله ۴ روز تا این مسابقه با موسوی برای فسخ قرارداد به توافق برسند و با ثبت قرارداد ژستد مجوز بازی این مهاجم فرانسوی را دریافت کنند.
باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می‌دهد. خصوصا حالا که احمد موسوی خودش هم اعلام کرده دوست دارد همه چیز خوب تمام شود.

تگ ها


سید احمد موسوی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال