مهلت یک هفته‌ای برای پرسپولیسی ‌شدن سلیمی

پرسپولیس باب مذاکره با سلیمی را باز کرده و به این بازیکن مهلتی یک هفته‌ای برای انجام امور مربوط به حل گیر‌های قراردادی‌اش با باشگاه سابقش را داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه ، سلیمی مدافع تراکتور که قراردادی سه ساله با این باشگاه داشته، در شرایطی یک فصل به پایان قراردادش باقی مانده بود آن را فسخ کرده است. سلیمی با پرداخت مبلغ مربوط به فسخ قرارداد با سود بردن از بند آزاد سازی حضور در تیم خارجی از این باشگاه جدا شده است.با این حال بعید است باشگاه تراکتور مجوز حضور او در تیم پرسپولیس را بدهد و باید دید سلیمی قادر خواهد بود شرایط برای این انتقال را فراهم سازد یا خیر.

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس در مذاکره‌ای که با نماینده این بازیکن داشته فرصتی یک هفته‌ای برای انجام این انتقال داده است.

بعد از جدایی شجاع خلیل زاده باشگاه پرسپولیس به شدت به دنبال جذب مدافع میانی است و به نظر می‌رسد در صورتی که سلیمی شرایط حضورش در این تیم را فراهم سازد، باید او را خرید جدید این باشگاه دانست.در این زمینه احتمالا سلیمی با عقد قرارداد با باشگاهی خارجی و دریافت رضایتنامه قرضی اش به مقصد پرسپولیس، شرایط را برای آزادسازی و حضور در جمع پرسپولیس را فراهم سازد و بتواند به عنوان بازیکن جدید در جمع شاگردان یحیی گل محمدی معرفی شود.

باید دید این انتقال صورت خواهد گرفت یا سلیمی به عنوان لژیونر برنامه خود را در فوتبال خارج از ایران دنبال خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس با کیت جدید در فینال لیگ قهرمانان

چرا نمی‌توان به بخشش مهاجم پرسپولیس دردادگاه عالی ورزش امیدواربود

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران ایمان سلیمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال