اولتیماتوم به فدراسیون فوتبال به خاطر یک بازیکن جنجالی+ عکس

اتحادیه بین المللی بازیکنان فوتبال به فدراسیون ایران برای صدور کارت بازی محسن فروزان ۷۲ ساعت مهلت داده است....

به گزارش مدال، با وجود اینکه نزدیک به یکسال از اتفاقات دیدار تراکتور و سپیدرود در لیگ هجدهم می گذرد، اما محسن فروزان همچنان اجازه بازی در لیگ برتر را ندارد. دروازه بان باتجربه فوتبال ایران بعداز آن ماجراها یک ماه از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تعلیق شد اما بعد از آن حکمی برای پرونده وی صادر نشد و او همچنان نمی تواند در هیچ تیمی بازی کند.


این در حالی است که بند ۳ از ماده ۶۵ آیین نامه کمیته اخلاق تاکید می کند فرد تعلیقی بعد از سپری کردن دوره تعلیق خود تا زمان صدور حکم می تواند به فعالیتش ادامه بدهد اما درباره فروزان با گذشت حدود ۸ ماه هنوز مجوز بازی صادر نشده است.


حالا بعد از آنکه کمیته صیانت AFC هم در مردادماه پاسخ استعلام فدراسیون فوتبال را در این خصوص داده و تاکید داشته فروزان تخلفی مرتکب نشده اما حکم این دروازه بان از سوی فدراسیون ایران صادر نمی شود.


در این شرایط اتحادیه بین المللی بازیکنان فوتبال طی یک اخطاریه به فدراسیون علت عدم صدور مجوز برای فروزان را خواستار شده و اعلام کرده در صورتی که طی ۷۲ ساعت کارت بازی او برای تیم پارس جنوبی جم صادر نشود، موضوع از طریق فدراسیون جهانی فوتبال پیگیری خواهد شد.


فروزان در نیم فصل رقابت های لیگ برتر با پارس جنوبی قرارداد همکاری امضا کرد اما هنوز کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ صادر نشده و مشخص نیست چه آینده ای در انتظارش است.

تگ ها


فدراسیون فوتبال تراکتور محسن فروزان پارس جنوبی جم فوتبال ایران پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال