مهمانی جنجالی کار دست نیمار می دهد؟

ممکن است مهمانی جنجالی نیمار که در برزیل برگزار کرده برایش دردسرساز شود....

به گزارش "ورزش سه"، برزیل یکی از کشورهایی محسوب می‌شود که طی ماه های اخیر به شدت با ویروس کرونا درگیر بوده است. بیش از ۱۹۰ هزار نفر در این کشور جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده اند و هنوز هم شرایطش با بهبود قابل توجهی مواجه نشده است.
 

اما فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که بارها به خاطر مسائل مختلف حاشیه ساز شده بود حالا به نظر می‌رسد که در روز های کریسمس یک مهمانی بزرگ ترتیب داده است. نیمار در عمارت شخصی خود در کشور برزیل یک مهمانی بزرگ برگزار کرده که گفته می شود پنج شبانه روز به طول انجامیده است.

با این حال بعد از اعتراضات به ستاره برزیلی شرکت برگزار کننده این مهمانی حضور ۵۰۰ نفر در مراسم را تکذیب و اعلام کرد که ۱۵۰ نفر به آن دعوت شده‌اند و تمام پروتکل های بهداشتی نیز رعایت خواهد شد.

در همین ارتباط به نظر می رسد که برگزاری این مهمانی برای نیمار دردسرساز شده است. برخی از رسانه‌های برزیلی گزارش داده اند که دادستانی این کشور به شکل مستقیم نامه ای برای نیمار ارسال کرده و از او خواسته است که به خاطر برگزار کردن این مهمانی در دادگاه حاضر شود و توضیحات خود را ارائه دهد؛ موضوعی که حتی ممکن است در نهایت به محکوم شدن نیمار نیز بینجامد.

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن برزیل