مهمانی جنجالی کار دست وین رونی داد+ عکس

کولین رونی همسر وین رونی به آمریکا سفر کرده تا به حواشی پیرامون همسرش و شایعات خیانت او سریعاً رسیدگی و ستاره انگلیسی را به خانه برگرداند....

به گزارش مدال؛ «کولین رونی»، همسر فوتبالیست مشهور انگلیس یعنی «وین رونی» روز گذشته به آمریکا سفر کرد تا از همسرش بخواهد قراردادش با «دی‌سی یونایتد» را فسخ کند! منابع نزدیک می‌گویند او در فرودگاه واشنگتن بسیار از رفتار اخیر همسرش و لو رفتن تصاویرش در یک مهمانی به همراه زنان دیگر عصبانی بود.

به تازگی تصویری از فوتبالیست انگلیسی منتشر شد که هفته پیش - پس از هفت ساعت خوشگذرانی در مهمانی در ونکوور کانادا - هنگام سوار شدن در آسانسور هتل کنار یک زن که هویتش ناشناخته است حضور داشته. این تصاویر که روز گذشته منتشر شد، باعث عصبانیت و هشدار دادن کولین به رونی شده است.

 

روز جمعه تصاویری از کولین نیز شکار شد که هنگام خرید لوازم خوراکی، حلقه عروسی خود را در دست نداشت. رونی در زمستان قرار است که آمریکا را ترک کند و به دربی کانتی بپیوندد اما حالا کولین اصرار دارد که او هر چه زودتر به خانه برگردد و کنار او و چهار فرزندشان باشد.

 

یک منبع آگاه در این خصوص به «سان» گفت: «کولین از رفتار احمقانه رونی به شدت عصبانی شده. او می‌داند که زنان دیگر تمام شب وقتی رونی بیرون باشد اطرافش پرسه می‌زنند و برای همین از او خواسته از حاشیه به دور باشد. کولین می‌دانست که رونی آن شب بیرون رفته اما وین به همسرش چیزی درباره به آغوش کشیدن زنی دیگر و به هتل رفتن با همان زن نگفته بود. این اتفاق باعث شد که کولین احساس حماقت کند زیرا وین اخیرا قول داده بود که خانواده‌اش را در اولویت قرار دهد. کولین وقتی به واشنگتن رسید از وین خواست تا قراردادش را فسخ کند و به انگلیس بازگردد چرا که از نظر او آنها در خانه بسیار خوشحال‌تر هستند.

در تصاویر منتشر شده، رونی در کنار زنی با موی خرمایی به تصویر کشیده شده، آن هم در حالی که ستاره انگلیسی دستش را دور زن ناشناس انداخته بود. تصاویر دیگر او را هنگام سوار شدن در آسانسور هتل بود که با یک زن دیگر شکار شد.

ضمن اینکه رونی به تازگی برای حفظ ازدواجش قول به ترک مصرف الکل داده بود اما نتوانست پیمانش را حفظ کند. او سال گذشته به دلیل مصرف الکل در فرودگاه واشنگتن دستگیر شد و حواشی زیادی برای خود و خانواده‌اش خلق کرد.

وین رونی ده سال است با کولین ازدواج کرده و از او صاحب چهار فرزند است.

بیشتر بخوانید:

بارسا برای جذب نیمار به سیم آخر زد؛ 4 بازیکن+پول نقد

تگ ها


وین رونی خیانت رونی همسر وین رونی دی سی یونایتد آمریکا فوتبال جهان وین رونی دی‌سی یونایتد MLS لیگ برتر فوتبال