مهمانی شام پدری برای بازیکنان بارسلونا

پدری، ستاره جوان بارسلونا، به مناسبت دریافت جایزه کوپا مهمانی به صرف شام با حضور هم تیمی‌هایش برگزار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در آستانه آغاز هفته دشواری است که در طی آن باید به مصاف بایرن مونیخ رفته و برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان برابر این تیم به پیروزی برسد.

بازیکنان این تیم به همین مناسبت و برای حفظ روحیه و اتحاد تیمی خود چهارشنبه شب گرد هم آمده و شام را با یکدیگر صرف کردند.

پدری که دوشنبه شب در پاریس جایزه کوپا را در مراسم توپ طلا دریافت کرده بود، هم تیمی‌هایش را به رستورانی دعوت کرد تا به نوعی شیرینی این جایزه ارزشمند را به آنها داده باشد. جایزه کوپا به بهترین بازیکنان جوان زیر ۲۱ سال در اروپا اهدا می‌شود.

روزنامه اسپانیایی موندو دیپورتیوو با اعلام این خبر مدعی شد که ژاوی هرناندز نیز در این مهمانی شام به همراه سایر اعضای کادر فنی خود در کنار شاگردانش حضور پیدا کرد.

سرخیو آگوئرو نیز که در هفته‌های اخیر شایعات بسیاری درباره احتمال خداحافظی‌اش از میادین به دلیل مشکل قلبی به گوش می‌رسید، دیگر ستاره حاضر در این مهمانی شام بود.

اما نکته جالب این مهمانی حضور عثمان دمبله بود که حدود یک ساعت دیرتر از زمان مقرر به این رستوران رفت و در کنار سایر هم تیمی‌هایش قرار گرفت تا نشان دهد که بی‌انضباطی و تاخیرهایش تنها به حضور در اردوها و تمرینات بارسا محدود نمی‌شود.

بارسلونا شنبه هفته آینده در ورزشگاه نوکمپ و در چارچوب مسابقات هفته شانزدهم لالیگا میزبان رئال بتیس خواهد بود و چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان و در ورزشگاه آلیانس آرنا به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت تا آخرین دیدارش در مرحله گروهی این رقابت‌ها را برگزار کند.

تگ ها


پدری بارسلونا