مهمترین جوایز فوتبال لندن در انحصار تاتنهامی‌ها

مهمترین جوایز فوتبال لندن به پوچتینو و سونگ هیون مین رسید...

مهمترین جوایز فوتبال لندن به پوچتینو و سونگ هیون مین رسید

در مراسم جوایز فوتبال لندن که دیروز در پایتخت انگلیس برگزار شد، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی، و سونگ هیون مین، مهاجم تاتنهام مهم‌ترین جوایز را به خود اختصاص دادند.

به گزارش مدال، در مراسم جوایز فوتبال لندن که دیروز در این شهر برگزار شد، مهمترین جوایز به دو تاتنهامی تعلق گرفت. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تیم لندنی تاتنهام به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد و جایزه بهترین بازیکن سال لیگ برتر به سون هیونگ مین کره‌ای رسید.

پوچتینو این جایزه را به این دلیل دریافت کرد که سال گذشته تاتنهام را به رتبه سوم لیگ برتر رسانده و برای سومین فصل پیاپی موفق شده بود حضور اسپرز را در لیگ قهرمانان اروپا تضمین کند. تاتنهام در فصل جاری هم به عملکرد خوب خود ادامه داده و در حال حاضر در جایگاه سوم جدول لیگ برتر ایستاده است.

اما سون هیونگ مین، ستاره اهل کره جنوبی که بعد از یک سال حضور در تاتنهام توانسته خود را به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی این تیم تثبیت کند، با دریافت این جایزه نشان داد که حالا دیگر در فوتبال انگلیس به عنوان بازیکنی تراز اول شناخته می‌شود. سون 26ساله در سال 2018 موفق شده 19 گل به ثمر برساند و از شروع سال 2019 هم به نمایش درخشان خود ادامه داده است.

این دومین سال پیاپی است که یک بازیکن تاتنهامی موفق به دریافت جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر می‌شود. در سال 2018 هم هری کین موفق به دریافت این جایزه شده بود.