مهم ترین تفاوت منشا با طارمی

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، با توجه به وضعیت طارمی این بازیکن به جدایی از پرسپولیس نزدیک شده و تا جایی در برنامه های سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده نداشته چرا که تا امروز در پرسپولیس رویت نشده است ......

به گزارش  مدال به نقل از خبرورزشی، با توجه به وضعیت طارمی این بازیکن به جدایی از پرسپولیس نزدیک شده و تا جایی در برنامه های سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده نداشته چرا که تا امروز در پرسپولیس رویت نشده است.

در روزهای گذشته خرید تازه پرسپولیس گادوین منشا مدعی اول خط حمله این تیم بوده است. پیش از این برانکو ایده استفاده همزمان از او و طارمی را در سر می پروراند اما شرایط تازه منشا را نفر اول خط آتش پرسپولیس کرده است. اما منشا که فصل گذشته در پیکان یکی از بهترین گلزنان لیگ شانزدهم بود تفاوتی مهم با مهاجمی همچون مهدی طارمی دارد.

در حقیقت هم منشا هم و هم طارمی مزیت هایی نسبت به یکدیگر دارند. به عنوان مثال منشا از طارمی سریع تر است و با شتاب بیشتری به سمت توپ حرکت می کند اما از طرفی نمی تواند مانند طارمی به شکل های مختلف خود را در موقعیت گلزنی قرار دهد. طارمی قابلیت بسیار خوبی در زدن ضربات سر دارد مزیتی که منشا به اندازه طارمی از آن برخوردار نیست. طارمی بازیکنی سطح بالا در بازی هوایی است اما منشا چنین قابلیتی ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال