مهم‌ترین عامل قهرمانی کاشیما چه کسی بود

وبسایت برزیلی superesportes در گزارشی به سرجینیو بازیکن برزیلی کاشیما پرداخته و نوشت این بازیکن سابق باشگاه آمریکای برزیل در قهرمانی کاشیمای ژاپن در آسیا نقشی تعیینکننده داشت ......

وبسایت برزیلی superesportes در گزارشی به سرجینیو بازیکن برزیلی کاشیما پرداخته و نوشت این بازیکن سابق باشگاه آمریکای برزیل در قهرمانی کاشیمای ژاپن در آسیا نقشی تعیین‌کننده داشت.

به گزارش مدال، این وبسایت برزیلی با اشاره به تساوی بدون گل پرسپولیس و کاشیما در تهران خاطرنشان کرد که تیم سرجینیو به دلیل پیروزی 2-0 در خانه‌شان در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق شد جام قهرمانی فوتبال باشگاهی این قاره را بدست آورد. به این ترتیب کاشیما به جام جهانی باشگاه‌ها راه یافت که ماه دسامبر در امارات برگزار خواهد شد.

به گزارش این وبسایت برزیلی، کاشیما در بازی رفت فینال به لطف درخشش دو بازیکن برزیلی‌اش به پیروزی رسید و قهرمانی کاشیما را در واقع باید یک قهرمانی برزیلی دانست. دو گلی که توسط هوگو لئوناردو و سرجینیو، هافبک سابق باشگاه آمریکای برزیل به ثمر رسیدند باعث شدند کاشیما در فینال به پیروزی برسد.

این وبسایت برزیلی نوشت که سرجینیو در تک‌تک بازی‌های کاشیما در مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم نقشی تعیین‌کننده بازی کرده و در تنها بازی حذفی‌ کاشیما که موفق به گلزنی نشده بازی دیشب در تهران مقابل پرسپولیس بوده. لئوناردو مهاجم برزیلی کاشیما هم که سابقه‌ی بازی در پالمیراس برزیل را دارد هم به عنوان دیگر برزیلی کاشیما برای این تیم نقش مهمی داشته.

در ادامه‌ی گزارش این وبسایت برزیلی می‌خوانیم که پرسپولیس در تهران با حضور تماشاچی‌های پرشورش در بخش اعظم بازی به کاشیما فشار می‌آورد. پرسپولیس کنترل توپ را بیشتر در اختیار داشت و خطرناک‌تر نشان می‌داد ولی نتوانست بر دفاع قدرتمند حریف فائق آید تا تیم ژاپنی به پنجمین باشگاه ژاپنی قهرمان آسیا تبدیل شود. کاشیما در جام جهانی باشگاه‌ها که ماه دسامبر برگزار خواهد شد اگر در مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی از سد شیواس گوادالاخارای مکزیک عبور کند باید به مصاف رئال مادرید برود.

دیگر تیمهای حاضر در جام جهانی باشگاه‌ها ولینگتون نیوزیلند نماینده‌ی اقیانوسیه، العین امارات نماینده‌ی کشور میزبان، شیواس گوادالاخارا نماینده‌ی کونکاکاف و رئال مادرید هستند که برای سومین بار پیاپی به عنوان نماینده‌ی اروپا در این رقابتهای شرکت می‌کند. تنها تیم باقیمانده نماینده‌ی آمریکای جنوبی است که بعد از تعیین تکلیف فینال کوپا لیبرتادورس مشخص خواهد شد و یکی از دو تیم ریورپلات و بوکا جونیورز خواهد بود.

تگ ها


کاشیما آنتلرز AFC Champions League فوتبال