مهناز افشار: حذف فردوسی پور به صدا و سیما ضرر می‌زند

مهناز افشار بازیگر سینما، در گفت و گویی به صحبت درباره عملکرد ایران در جام ملت ها، حمایت از کی روش و حضور کمرنگ فردوسی پور در صدا و سیما پرداخت....

مهناز افشار بازیگر سینما، در گفت و گویی به صحبت درباره عملکرد ایران در جام ملت ها، حمایت از کی روش و حضور کمرنگ فردوسی پور در صدا و سیما پرداخت.

به گزارش مدال، مهناز افشار به حمایت از کی روش پرداخت و گفت: کی روش به تیم ملی ما شخصیت جهانی داد. باید یاد بگیریم قدردان زحماتی باشیم که کسی برای این کشور و مردم می کشد. به نظرم کی روش باید می ماند و با نسلی که ساخته بود ادامه می داد.
افشار درباره عملکرد تیم ملی ایران در جام ملت ها افزود: این تیم قطعا شایستگی بالاترین مقام ها را داشت و تا همین جا هم با این نتایج در این روزهای سخت مردم را شاد کرد. از بچها و کی روش ممنونیم . ای کاش کی روش می ماند. او برای ما زحمات زیادی کشیده امیدوار بودم می ماند و ما هم کنارش می ماندیم.
وی در مورد غیبت فردوسی پور در صدا و سیما گفت: موضوع فردوسی پور یک موضوع صرفا شخصی نیست. اصل موضوع این است که چرا باید یک نفری را که مردم دوستش دارند و محبوب هم هست از جلوی دید مردم حذف کنند و ارتباطش را با مخاطب قطع کنند. حذف فردوسی پور هم ظلم به آن فرد و هم یک ظلم جمعی به مخاطبان است.
حذف فردوسی پور به صدا و سیما ضرر می زند، آن هم برای یک رسانه ملی که همین گونه هم مورد نقد مخاطبان است، در دفع مخاطب بسیار مصر و کوشاست و حتما حذف ایشان غلط اندر غلط است.