مهندس سابق قرمزها در پنج برش

سرانجام مسیر مسلمان و پرسپولیس از هم جدا شد. این بازیکن در این سالها خاطرات زی ......

سرانجام مسیر مسلمان و پرسپولیس از هم جدا شد. این بازیکن در این سالها خاطرات زیادی رقم زد. به بهانه خروج شماره ۷۷ پرسپولیس، ۵ برش از این خاطرات مرور شده است.

مسلمان در لیگ سیزدهم، یک نیم فصل به صورت قرضی در پرسپولیس حضور داشت و پس از آن در لیگ پانزدهم به این تیم برگشت. حضوری که تا لیگ هفدهم ادامه داشت. مسمان در مدت ۳ فصل و نیم حضور خود در پرسپولیس ۲ قهرمانی،۲ نایب قهرمانی بدست آورد ولی این بازیکن با درخشش برابر پرسپولیس چهره شد.

گلزنی به پرسپولیس در ۱۷ سالگی

نام محسن مسلمان با گلزنی برابر پرسپولیس به سر زبانها افتاد. این بازیکن در سن ۱۷ سالگی برای تیم فعلی‌اش ذوب‌آهن بازی کرد و با گلزنی از روی نفطه پنالتی برابر برق شیراز، جوانترین گلزن تاریخ لیگ برتر لقب گرفت ولی چندان جلب نظر نکرد.اما این بازیکن  دروازه پرسپولیس افشین قطبی در لیگ هفتم که به هیچ تیمی رحم نمی‌کرد در همان ابتدای بازی در شرایطی استادیوم مملو از تماشاگر بود به زیبایی هر چه تمام‌تر باز کرد تا با این گل نگاه‌ها را به خود معطوف کند.

گلزنی در دربی

محسن مسلمان در ابتدای لیگ پانزدهم بدون تایید کادر فنی و با نظر مدیریت به پرسپولیس بازگشت و مدتی زمان برد که توانست خود را به کادر فنی ثابت کند.پرسپولیس در ادامه لیگ اوج گرفت و مسلمان در این اوج‌گیری نقش به سزایی داشت. درخشش مسلمان در این مقطع که با پاس گلهای منحصر به فرد او همراه بود و باعث شد توسط هواداران “مهندس” لقب گیرد.

یکی از بردها و روزهای خوب پرسپولیس و مهندس در دربی ۸۲ بود جاییکه طارمی هت تریک نکرد و پاس داد تا مسلمان که برخلاف آمار پاس گل‌اش، آمار گلزنی چندان جالبی ندارد یکی از معدود گلهایش را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

 

شادی گل جنجالی

در روزهای خوش پرسپولیس و مسلمان، این تیم دروازه حریفان را یکی پس از دیگری باز می‌کرد که این گلزنی‌ها با شادی های جنجالی مسلمان و احمدزاده جشن گرفته می‌شد. این شادی بعد از گل این قدر مورد اعتراض قرار گرفت تا متوقف شد.

 

اعتراض به تعویض در بازی با الهلال

پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با ۴ گل مغلوب الهلال شد. در این بازی مسلمان ضعیف و دور از انتظار ظاهر شد تا توسط برانکو تعویض شود. گفته می‌شود این تعویض با واکنش محسن مسلمان همراه بود واز اینجا رابطه پرفسور و مهندس تیره شد و حضور این بازیکن در پرسپولیس کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر شد و تقریبا تا انتهای فصل به جز مواردی معدود روی نیمکت میخکوب بود و حتی حمایت سکوها از این بازکن محبوب نیز اثربخش نبود

لایو اینستاگرام دردسرساز

حاشیه بوجود آمده برای مسلمان در جشن قهرمانی پرسپولیس، ضربه آخر را به روابط پرفسور- مهندس زد هر چند که قبل از آن هم ادامه همکاری این دو بسیار بعید به نظر می‌رسید.

این بازیکن که به طور زنده مراسم اهدی جام را در صفحه اجتماعی‌اش به نمایش گذاشته بود در حین این مراسم با اظهارنظر بی‌ادبانه مترجم برانکو در خصوص سرمربی پرسپولیس در حضور او روبه‌رو شد و همین امر به وجه مسلمان بسیار لطمه زد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال