موافقت شفاهی سازمان لیگ با درخواست سپاهان و مخالفت ماشین سازان

در حالی که ماشین سازان با تغییر زمان بازی با سپاهان مخالف هستند گویا سازمان لیگ به صورت شفاهی با درخواست باشگاه سپاهان برای تعویق بازی با ماشین سازی موافقت کرده است....

به گزارش مدال، طبق برنامه از پیش اعلام شده سازمان لیگ فوتبال قرار است تیم های سپاهان و ماشین سازی روز پنجشنبه این هفته در اصفهان به مصاف هم بروند.

باشگاه سپاهان که هفته گذشته با یک روز تاخیر به مصاف شاهین بوشهر رفته بود، روز گذشته از سازمان لیگ درخواست کرد که در هفته دوم با یک روز تاخیر مقابل ماشین سازی بازی کند.

این درخواست با موافقت سازمان لیگ همراه بوده است. مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت و گویی تاکید کرد:"ما درخواست کردیم بازی با ماشین سازی در هفته دوم یک روز به تعویق بیافتد که شفاهی و تلفنی با این درخواست موافقت شده است"

تابش درحالی چنین اظهارنظری داشته که مسئولان باشگاه ماشین سازی با تغییر زمان مسابقه مخالف هستند.

ماشین سازان برای سفر به اصفهان بلیت پرواز خود را برای رفت و برگشت تهیه و هتل محل اقامت را نیز رزرو کرده‌اند که با تعویق این دیدار، باشگاه تبریزی باید بخاطر تغییر زمان بلیت هواپیما و رزرو هتل ضرر مالی زیادی را متحمل می‌شد و همچنین همزمانی دیدارهای تراکتور و ماشین‌سازی همیشه یکی از خط قرمزهای هواداران فوتبال‌دوست آذربایجانی بوده است که همیشه با انتقادات تند مسؤولان تبریزی نیز همراه شده تا فدراسیون فوتبال در برنامه‌ریزی خود در فصل جدید اختلاف یک روزه در مسابقات این دو تیم را رعایت کند.

بیشتربخوانید:

سردرگمی ذوبی‌ها برای هفته دوم/ شهر ثالث یا جم؟

 

 

تگ ها


درخواست باشگاه سپاهان و مخالفت ماشین سازی هفته دوم لیگ نوزدهم سپاهان ماشین سازی سپاهان ماشین سازی سپاهان-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال