موافقت فدراسیون فوتبال قطر با استعفای فوساتی

فدراسیون فوتبال قطر با استعفای سرمربی اروگوئه ای خود موافقت و سانچس اسپانیایی را رسما به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد ......

فدراسیون فوتبال قطر با استعفای سرمربی اروگوئه ای خود موافقت و سانچس اسپانیایی را رسما به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از العرب، تیم ملی فوتبال قطر در دیدار اخیر خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه توانست با نتیجه سه بر دو کره جنوبی را شکست دهد تا کورسوی امیدی برای صعود به جام جهانی روسیه داشته باشد.

بعد از این دیدار، خورخه فوساتی سرمربی اروگوئه ای قطری ها همه را غافلگیر کرد و تصمیم گرفت که از هدایت قطری ها استعفا دهد.

با وجود آنکه فوساتی از این تصمیم خود ابراز پشیمانی کرد اما فدراسیون فوتبال قطر اعلام کرد که با استعفای سرمربی اروگوئه ای خود موافقت کرده است.

فدراسیون فوتبال قطر "فلیکس سانچس" اسپانیایی را رسما به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب و اعلام کرد که در دو دیدار اخیر برابر سوریه و چین سانچس روی نیمکت قطری ها خواهد نشست.

تیم ملی فوتبال قطر در انتخابی جام جهانی با تیم های ایران، کره جنوبی، چین، سوریه و ازبکستان همگروه است و در 8 بازی خود تنها 7 امتیاز کسب کرده، این درحالی است که ایران با 20 امتیاز در صدر قرار دارد.

هم چنین تیم های کره جنوبی و ازبکستان به ترتیب با 13 و 12 امتیاز در رده های دوم و سوم جای دارند و سوریه هم با 9 امتیاز چهارم است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال