موافقت یووه برای معاوضه کاستا با لوکاکو

طبق گزارش‌های رسانه‌های ایتالیایی، باشگاه یوونتوس موافقت خود بر معاوضه داگلاس کاستا با روملو لوکاکو را به باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده است....

به گزارش مدال؛ باشگاه منچستریونایتد خواهان جذب «داگلاس کاستا» از یوونتوس در ازای بخشی از قرارداد «روملو لوکاکو» شده است. در واقع پیش از این شیاطین سرخ از مسئولان بانوی پیر درخواست کرده بودند که از میان «داگلاس کاستا» یا «پائولو دیبالا» یک نفر در این قرارداد گنجانده شود اما با توجه به بی‌میلی ستاره آرژانتینی برای حضور در «اولدترافورد»، به نظر می‌رسد که دو باشگاه بر سر «کاستا» به توافق رسیده‌اند.

داگلاس سال گذشته به پیوستن به منچستریونایتد نزدیک بود و حالا علیرغم تمایلش به ماندن در یوونتوس، می‌تواند با تغییر تصمیم خود به ستاره شیاطین سرخ تبدیل شود، اتفاقی که با توجه به حضور «کریستیانو رونالدو» در تورین برایش میسر به نظر نمی‌رسد. 

فراموش نکنید یوونتوسی‌ها به شدت به دنبال جذب لوکاکو هستند تا علاوه بر تقویت خط حمله خود، گزینه اصلی «آنتونیو کونته» در اینتر را جذب کنند و به حریف خود پاتک بزنند.


بیشتر بخوانید:

منچستر برای لوکاکو-اینترمیلان تاریخ تعیین می‌کند

 

تگ ها


داگلاس کاستا معاوضه لوکاکو کاستا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات روملو لوکاکو داگلاس کاستا منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال