موتور خیبر در نقطه حساس از کار افتاد

بهترین گلزن رقابت‌های لیگ یک برای سومین هفته متوالی در گلزنی برای تیمش ناکام بود تا خیبر شکست خانگی را مقابل شاهین تجربه کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران شب گذشته با انجام ۹ مسابقه در شرایطی به پایان رسید که در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته در خرم‌آباد، خیبر با یک گل مغلوب شاهین شهرداری بوشهر شد تا هم شانس صعودش به لیگ برتر را از دست بدهد و هم این‌که برای چهارمین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام بماند.

یکی از علل افت خیبر که عبدالله ویسی هم به آن اذعان داشت، عدم تمرکز لازم برای رسیدن به گل است؛ آن‌هم در شرایطی که خیبر بهترین خط حمله لیگ یک و هم‌چنین بهترین گلزن این رقابت‌ها را در ترکیب خود دارد اما آن‌ها در چهار مسابقه قبلی تنها یک گل به ثمر رسانده‌اند که آن‌هم توسط عارف رستمی، بهترین گلزن این فصل از رقابت‌های لیگ یک بوده است.

رستمی اما در سه هفته گذشته مقابل فجرسپاسی، هوادار و شاهین شهرداری بوشهر در گلزنی ناکام بوده تا همچنان با ۱۵ گل در صدر جدول گلزنان لیگ یک حضور داشته باشد؛ البته که شب گذشته هم حمید کاظمی برای بادران گل زد و هم علی فاتح برای پارس جنوبی جم تا این دو مهاجم یک گام دیگر به رکورد ستاره خط حمله خیبر نزدیک‌تر شوند و در چهار هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک، رقابت برای کسب کفش طلای مسابقات جذاب‌تر از همیشه دنبال شود.

جدول بهترین گلزنان لیگ یک تا پایان هفته سی‌ام:

۱۵گل:
خیبر خرم آباد: عارف رستمی

۱۱گل:
بادران تهران: حمید کاظمی
پارس جنوبی: علی فاتح

۸گل:
استقلال خوزستان: فرشاد جانفزا 
استقلال ملاثانی: سجاد عبدویی
مس کرمان: بابامحمدی
بادران تهران: ایمان غلامی

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال