موتور گلزنی علیپور دوباره روشن می‌شود؟

در حال حاضر بغداد بونجاح با هفت گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و مدعی شماره یک آقای گلی این رقابتها محسوب میشود ......

در حال حاضر بغداد بونجاح با هفت گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و مدعی شماره یک آقای گلی این رقابت‌ها محسوب می‌شود. خط دفاعی پرسپولیس و خصوصا بیرانوند در صحنه پایانی جدال برگشت با السد به خوبی توانستند این گلزن را در فتح دوباره دروازه این تیم ناکام بگذارند تا او روی عدد هفت گل زده خود باقی بماند.
اکنون علی علیپور بعد از دوری یک هفته‌ای از ترکیب سرخپوشان خود را مهیای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا کرده است. جایی که در 3 بازی آخر خود در این رقابت‌ها در گلزنی ناکام بوده و به اندازه کافی از رقبا عقب مانده است. ثبت دو گل برابر نسف قارشی و یک گل مقابل الوصل امارات اکنون او را با سه گل زده در جستجوی دستیابی به یکی از مهمترین افتخارات آسیایی کرده است. افتخاری که دستیابی به آن در فصل گذشته باعث شد تا عمر خریبین مرد سال آسیا نیز شود. علیپور در دو دیدار رفت و برگشت مقابل الجزیره امارات به عنوان یکی از آسانترین حریفان حاضر در این مرحله در منطقه غرب آسیا، فرصت خوبی برای بازگشت به جدول مدعیان آقای گلی دارد و باید دید از این فرصت به خوبی سود خواهد برد یا خیر.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال