موتکو: جام جهانی بدون مسی قابل تصور نیست/ بازی روسیه با برزیل در دستور کار است

معاون نخست وزیر روسیه برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ در این کشور بدون حضور لیونل مسی و تیم ملی فوتبال آرژانتین را قابل تصور ندانست ......

معاون نخست وزیر روسیه برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ در این کشور بدون حضور لیونل مسی و تیم ملی فوتبال آرژانتین را قابل تصور ندانست.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، ویتالی موتکو در جمع خبرنگاران گفت: نمی توانم جام جهانی 2018 روسیه را بدون لیونل مسی تصور کنم. من بازی دیروز آرژانتین را تماشا کردم. آنها هنوز شانس صعود دارند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین با تساوی بدون گل خانگی برابر پرو به رده ششم جدول مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از قاره آمریکای جنوبی سقوط کرد. رتبه ای که می تواند صعود مسی و یارانش را به خطر بیندازد و آرژانتین برای اولین بار پس از سال 1970 میلادی غایب جام جهانی باشد.

معاون نخست وزیر روسیه که سمت ریاست فدراسیون فوتبال و کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 را نیز بر عهده دارد درباره احتمال بازی دوستانه با برزیل، میزبان جام جهانی 2014 هم گفت: این بازی در دستور برنامه های تیم ملی فوتبال روسیه تا آغاز جام جهانی 2018 قرار دارد اما قبل از صحبت در این زمینه باید منتظر پایان دیدارهای انتخابی جام جهانی باشیم. زیاد به شایعه ها توجه نکنید و روی بازی دوستانه با برزیل کار شده است.

تیم ملی فوتبال روسیه در راستای آماده سازی برای جام جهانی 2018 سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه کازان میزبان ایران است.

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی فوتبال