موج جدید ژاپنی در رئال؛ پدیده جدید ۱۶ساله

تاکوهیرو ناکای، اعجوبه ژاپنی ۱۶ساله با حضور در تمرینات رئال مادرید با تکنیک خود بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا آماده است تا پا در جای پای تاکه‌فوسا کوبه بگذارد....

به گزارش "ورزش سه"، تاکوهیرو ناکای پدیده ژاپنی جدید رئال مادرید این هفته با تیم اول باشگاه تمرین کرده و در سن ۱۶سالگی با تکنیک ناب خود ستاره‌های بزرگ این تیم را شگفت زده کرد. ناکای در ۹ سالگی توسط باشگاه رئال کشف شده و در این مدت توانسته در تیمهای رده های سنی رئال بدرخشد.

این هافبک تهاجمی در رئال مادرید به پیپی معروف شده و حالا در آستانه پیوستن به تیم زیر ۱۸سال باشگاه قرار دارد. بعد از آن انتظار می رود او به تیم جوانان رئال، کاستیا پیوسته و حضور در یک لیگ، البته دو دسته پایین‌تر از لالیگا را تجربه کند.

تمرین با تیم اول باشگاه رئال مادرید در شانزده سالگی

این هفته که بخشی از بازیکنان رئال مادرید برای شرکت در رقابتهای ملی تیم را ترک کرده بودند، ناکای از سوی زیدان به تمرین تیم اول باشگاه دعوت شد تا با تکنیک نابش همه را شگفت زده کند. رائول اسطوره رئال که هدایت تیم کاستیا را بر عهده دارد پیشتر این ستاره ژاپنی را مورد توجه قرار داده و ممکن است او در همین فصل در چند بازی برای تیم رائول به میدان برود.

اولین باری که ناکای به شدت مورد توجه هواداران رئال قرار گرفت ۵ سال پیش بود. ناکای ۱۱ساله در آن زمان در ویدیویی حضور داشت که سر زدن مارسلو به مجموعه تمرینی باشگاه را نشان می داد. مارسلو در آن ویدیو از نحوه کنترل عالی و دریبلهای ستاره ۱۱ساله ژاپنی باشگاه شگفت زده شده بود.

مارسلو از تکنیک پدیده ۱۱ساله ژاپنی شگفت زده می شود

مربیان باشگاه رئال مادرید حالا منتظرند تا ببینند این ستاره شانزده ساله در یکی دو سال آینده چه روندی را پشت سر می گذارد. او در شانزده سالگی با تاکه فوسا کوبو دیگر پدیده ژاپنی رئال مقایسه می شود که فصل گذشته به صورت قرضی در مایورکا بازی کرده و این فصل هم قرار است به صورت قرضی در ویارئال به میدان برود.

سلفی ناکای ۱۱ساله با اسطوره اش زیدان

شباهت دیگر ناکای به تاکه فوسا کوبو این است که او هم مثل کوبو در برهه ای از دوران نوجوانی خود در یک مدرسه فوتبال باشگاه بارسلونا شرکت داشته و بارسلونا او را می خواسته ولی این ستاره ژاپنی هم مثل کوبو در نهایت رئال را انتخاب کرده و از رئال مادرید سر در آورده.

تگ ها


رئال مادرید