موج حمایت اسپانسرها از سیمون بایلز افسانه‌ای

حامیان مالی سیمون بایلز ژیمناست زن مشهور آمریکایی، پس از کناره گیری او از رقابت های تیمی و انفرادی المپیک، یکپارچه از وی حمایت کردند....

به گزارش "ورزش سه"، بازی های المپیک توکیو در روز چهارشنبه تحت تاثیر انصراف غیرمنتظره و شوکه کننده سیمون بایلز از مسابقات تیمی ژیمناستیک زنان بود و همگان منتظر بودند تا بفهمند آیا این قهرمان آمریکایی به مسابقات بازمی گردد یا خیر.

روز سه شنبه بایلز، وقتی پس از دریافت نمره پایین در مسابقات خرک خود از مسابقات تیمی کنار رفت، موجی از شوک و شگفتی را در بازی های تابستانی ایجاد کرد.

این ژیمناست ۲۴ ساله گفت که فشار برآورده کردن انتظارات و تلاش برای دستیابی به رکورد شش مدال طلا برای وی راهی جز کناره گیری با هدف حفظ سلامت روانش نگذاشته است.

اسپانسرهای سیمون بیلز چهارشنبه بعد از تصمیم او برای کنار گذاشتن از مسابقات ژیمناستیک انفرادی، همه جانبه از وی حمایت کردند.

کایل اندرو ، مدیر ارشد برند "Athleta" گفت که در کنار بایلز هستند، چه در رقابت ها و چه خارج از آن.

اندرو دیروز  از طریق ایمیل به CNN Business گفت:« بهترین بودن همچنین به معنای آگاهی و آشنایی با نحوه مراقبت از خود است. ما امروز از او الهام گرفته ایم و در هر قدم پشت سرش هستیم.»


 

آندره فیرچیلد معاون ارشد استراتژی کمپانی "ویزا"، دیگر اسپانسر بایلز تصمیم فوق العاده شجاعانه او را بزرگ و قابل درک توصیف کرد:« این ثابت می کند که بایلز چگونه می تواند درون و خارج از تشک ژیمناستیک الهام بخش باشد.»

بایلز یکی از ۱۰۲ حامی ویزا در ورزشکاران المپیک همراه با برنامه Team Visa خود است. فیرچیلد افزود:« ما برای او در روزهای آینده آرزوی سلامتی داریم.»

برند "Core Power"، صبح روز چهارشنبه در توئیتی همراه با یک شکلک بز(اشاره ای به GOAT بهترین ورزشکار همه تاریخ) نوشت که بایلز به همه ما نشان داد که شهامت و قدرت او فراتر از تشک است.

شرکت کور پاور به "CNN Business" گفت که در شش سال گذشته با بایلز همکاری کرده است و وی از سال ۲۰۱۶ یکی از سفیران برند آن بوده است. این شرکت، تبلیغاتی جدیدی را با حضور بایلز از ۲۹ ژوئن آغاز کرد.

یونایتد ایرلاینز، حامی تیم المپیک آمریکا به سایت خبری ورزشی Sportico گفته است که سال ها افتخار همکاری با بایلز را داشته و همچنان از او حمایت می کند.

شرکت "اوبر ایتس" هم روز چهارشنبه گفت که در کنار بایلز ایستاده است:« بایلز قدرت واقعی خود را در داخل و خارج از سالن ورزش نشان داده است و یک الگوی باورنکردنی برای ورزشکاران سراسر جهان است.»

تگ ها


المپیک ۲۰۲۰ توکیو