موج‌سوار آمریکایی، قربانی حمله کوسه

یک موج‌سوار در شمال ایالت کالیفرنیای آمریکا در حمله کوسه به شدت مجروح شد و جان سپرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بیشتر سواحل ماسه‌ای در دنیا این روزها به دلیل اپیدمی کرونا تعطیلی هستند ولی یک ساحل در شمال ایالت کالیفرنیا در آمریکا نه به دلیل این اپیدمی بلکه به دلیل مرگ یک موج‌سوار در نتیجه حمله کوسه تعطیل شد.

یک مرد ۲۶ساله که روز شنبه در منطقه سانتاکروز این ایالت مشغول موج‌سواری در آبهای اقیانوس آرام بود با حمله کوسه مواجه شده و جانش را از دست داد. مقامات محلی هنوز نتوانسته‌اند تشخیص بدهند که نوع کوسه مهاجم چه بوده است.

با حضور نیروهای امدادی و پزشکی قانونی، اعلام شد که موج‌سوار فوق در دم جان سپرده. مقامات مسئول، بلافاصله یک نوار ساحلی به درازای ۱.۵ کیلومتر را به مدت ۵ روز تعطیل اعلام کردند. آنها پیش از بررسی امکان باز شدن این نوار ساحلی، فعالیت کوسه‌ها را به دقت زیر نظر خواهند گرفت. مقامات محلی اعلام کردند که ورزش‌های آبی مثل جت‌اسکی یا کایاک‌رانی در این سواحل ممنوع نشده ولی از مردم خواستند حتی‌الامکان از انجام این فعالیت‌ها هم خودداری کنند.

یک خبرنگار آمریکایی ساکن در منطقه گفت در روزهای اخیر شاهد شنای تعداد زیادی کوسه سفید بزرگ در نزدیکی ساحل بوده است. او می‌گوید در روز حادثه در حین قایقرانی دست‌کم ۱۵ کوسه سفید بزرگ را دیده است.

بیشتر بخوانید:

امیری: ساره جوانمردی نیازی به مربی خارجی ندارد

فیفا بند جنجالی اساسنامه را تایید می‌کند؟
 

تگ ها


موج سواری