موج‌سوار اهل بلوچستان جهانی شد+ عکس

اتحادیه بین‌‌المللی موج‌سواری اعلام کرد یک جوان ۱۷ساله ایرانی موفق شده بورسیه این اتحادیه را بدست بیاورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتحادیه بین‌المللی موج‌سواری ISA از طریق حساب رسمی اینستاگرام خود اعلام کرد یک جوان ۱۷ساله ایرانی که از او با اسم داوود خدیر یاد شده موفق شده بورسیه این سازمان را بدست بیاورد.

در اطلاعیه اتحادیه بین‌المللی موج‌سواری اشاره شده که داوود خدیر ۱۷ساله، جوان ایرانی به مدت دو سال است که در سواحل جنوب شرقی ایران موج‌سواری می‌کند.

او سال گذشته در رده سنی زیر ۱۸سال رقابتهای ملی جوانان ایران شرکت کرده و موفق به کسب مقام سوم کشوری شده است.

اتحادیه بین‌المللی می‌گوید داوود تنها جوان سیستان و بلوچستانی است که فارغ از شرایط آب و هوایی حتما هر روز در ساحل محل زندگی‌اش به موج‌سواری می‌پردازد. داوود می‌خواهد به موج‌سواری و شرکت در رقابتهای ملی ادامه دهد و قصد دارد موج‌سواری را به دیگران آموزش داده و آنها را به انجام این ورزش تشویق کند.

بر اساس اعلام ISA، بورسیه این اتحادیه که به داوود تعلق می‌گیرد هزینه کتابهای درسی و همچنین شرکت او در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی را تقبل می‌کند چرا که این می‌تواند فرصت‌های آتی او برای موفقیت در عرصه بین‌المللی را افزایش دهد. داوود می‌تواند با استفاده از این بورسیه تخته موج‌سواری خود را خریداری کند تا به این ترتیب بتواند ساعت‌های بیشتری به تمرین بپردازد.

بیشتر بخوانید:

مخالفت ایران و آمریکا با برگزاری مسابقات جهانی

عطایی: سال اول هدفمان هراز در لیگ است

 

 

تگ ها


موج سواری