مودریچ: برابر انگلیس بازی سخت و پیچیده ای داریم

کاپیتان تیم ملی کرواسی درباره موفقیتش در جام جهانی و رسیدن به نیمه نهایی گفت: من به توپ طلا فکر نمیکنمو مهمترین چیز موفقیت تیم ملی است ......

کاپیتان تیم ملی کرواسی درباره موفقیتش در جام جهانی و رسیدن به نیمه نهایی گفت: من به توپ طلا فکر نمی‌کنم و مهمترین چیز موفقیت تیم ملی است.
دیدار تیم های روسیه و کرواسی از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه شب گذشته از ساعت 22 و 30 دقیقه در ورزشگاه المپیک سوچی آغاز شد که در پایان 90 دقیقه وقت معمول دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند. دو تیم در وقت های اضافه دو گل دیگر به ثمر رساندند تا نتیجه 2-2 مساوی شده و بازی به ضربات پنالتی کشیده شود اما کرواسی در ضیافت پنالتی ها 4 بر 3 به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد تا رقیب انگلیس شود.
لوکا مودریچ، ستاره تیم ملی کرواسی که به عنوان بهترین بازیکن دیدار نیز انتخاب شد، درباره اینکه او اکنون می‌تواند به کسب توپ طلای امسال فکر کند، گفت: من به توپ طلا فکر نمی‌کنم و مهمترین چیز موفقیت تیم ملی است. جوایز فردی خوب هستند اما ما در طول سال تلاش می‌کنیم تا به این جوایز برسیم ولی مهمتر از آن موفقیت تیم است.
وی افزود: در نیمه اول بازی روسیه خیلی خوب بازی کرد. آنها فشار زیادی را روی دروازه ما آوردند و ما این فشارها را خنثی کردیم. ما در نیمه اول بازی سیطره ای که می‌خواستیم را نداشتیم ولی در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم. ما اکنون در نیمه نهایی هستیم و زمان کافی برای آمادگی خوب داریم. مقابل انگلیس نیز مثل بازی‌های گذشته کار سخت و پیچیده ای داریم. باید خودمان را آماده این بازی کنیم.

تگ ها


لوکا مودریچ کرواسی فوتبال