مودریچ – دالیچ؛ زوج تاریخ‌ساز کرواسی(عکس)

رابطه دوستانه لوکا مودریچ، ستاره تیم ملی کرواسی، با زلاتکو دالیچ، سرمربی این تیم، نقش مهمی در موفقیت‌ کروات‌ها دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی کرواسی شب گذشته موفق شد با یک گل از سد تیم ملی روسیه عبور کرده و مجوز حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به دست آورد. 


زلاتکو دالیچ و لوکا مودریچ نزدیکی بسیار با هم دارند چرا که یکی از مهم‌ترین ارتباط‌ها در این تیم را شکل داده‌اند و خودشان نیز به خوبی از این موضوع آگاه هستند. همین باعث شده که آنها احترام متقابلی برای هم قائل باشند و می‌توان گفت که این دو نفر دوستان خوبی برای هم هستند. 


آنها پس از کسب هر موفقیت در هر دیدار با سرعت به سمت هم حرکت کرده و یکدیگر را در آغوش می‌گیرند و این اتفاقی بود که پس از پیروزی ۰-۱ برابر روسیه در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ نیز دیده شد. 


پس از این که دنی مک‌کلی، داور بازی، سوت پایان بازی را به صدا درآورد، موجی از خوشحالی تیم ملی کرواسی را در برگرفت و دالیچ و مودریچ در زمین به دنبال هم می‌گشتنند.


وقتی آنها یکدیگر را پیدا کردند، همدیگر را سخت در آغوش گرفته و بوسیدند و به نظر می‌رسید لبخندی روی لب آنها نقش بسته که دیگر هرگز پاک نخواهد شد.


رابطه نزدیک این دو نفر چنان با موفقیت‌های اخیر کرواسی گره خورده که احتمالا در قطر نیز باید بارها و بارها شاهد تکرار چنین صحنه‌هایی باشیم.

تگ ها


لوکا مودریچ زلاتکو دالیچ تیم ملی کرواسی فوتبال جهان کرواسی فوتبال